Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zárkózott lányoknak mikor...

A zárkózott lányoknak mikor lesz pasijuk? 16L

Figyelt kérdés

Már 16 éves vagyok és még nem volt senkim, iden leszek 17.


kinézet: nem valami szép, kb 170 cm, vékony, barna hosszu haj.


Eléggé zárkózott vagyok, nem nagyon beszélek senkkivel, csak padtarsammal a suliban.


2017. jan. 31. 15:10
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:

16 évesen nem értem, min aggódsz, baromi fiatal vagy :D

De az tény, hogy ha otthon ülsz, pasi nem ugrik az öledbe. Max ha regisztrálsz társkeresőre.

2017. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Firedoom ***** válasza:
100%

Remeny mindig van. Ismerek (sajnos csak latasbol) egy ugyan olyan visszahuzodo/zarkozott lanyt mint te. Nem tudom, hogy ez a felenksege okozza vagy valami egeszen mas, de ez a lany eszmeletlenul aranyos.

Ez legyen csak egy szinpla pelda arra, hogy a hozzad hasonlokat is eszre veszik, meg ha nem is lepnek utana :'D

2017. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tetszett/tetszik egy visszahúzódóbb, magának való (velem egykorú) lány... egyszerűen van benne valami megfoghatatlan:) Szóval ha kicsit zárkózottabb vagy, semmi probléma, attól még tetszhetsz fiúknak, de ha valaki számodra szimpatikus nyitni akar feléd, ragadd meg az alkalmat:)

18/F

2017. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor lesz, ha felismered, hogy ki az a fiú, aki hasonló cipőben jár mint te, és meg mered szólítani, mersz vele beszélgetni. Vagy ha ő szól hozzád, akkor kitalált ürügyekkel nem foglalod le magad, hanem beszélgetsz vele, és összejössz vele, ahogy csak teheted. Ha látod, hogy érdeklődik irántad, nem ijedsz meg.
2017. febr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. De egyébként a kisugárzáson valóban sok múlik. Pl van egy olyan lány, aki nagyon szép, de olyan "hűdehallodtakarodjálmán" kisugárzása van ... Vagy hogy mondjam. És mindenkitől eltávolodik. Tán ez az egyik ok, amiért nem hajtok rá (másik ok a kis önbizalmam). És van a környezetemben olyan is, aki csúnyâcskább, de életvidám, örömteli. Ötletem... Ha tetszik valaki, próbálj hozzá valahogy közeledni... Tán. Esetleg nézz körül a környezetedben, tuti van egy fiú, aki néha megnéz. Nem hiszem, hogy ronda lennél, ha az is vagy, mindenki mást gondol szépnek, szóval no para. 16F
2017. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!