Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha ezt érzem? 19/l

Normális ha ezt érzem? 19/l

Figyelt kérdés

Volt barátommal sok mindenen keresztül mentünk és teljesen megvàltozott az életünk még akkor mikor kapcsolatban voltunk.

Azóta külsőre is sokat változtunk plàne én.

Normàlis ha megnézem egy régi képünket (amikor még minden okés volt köztünk..), és azt érzem, mintha azok az emberek a kèpen nem is mi lettünk volna (legalàbb is én nem)??


Nagyon fura ez az érzés. Más volt már így? Miért érzem ezt?



2017. jan. 31. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Leginkább ezt úgy értem, hogy valahogy kinéztem és valamilyen voltam mikor össze jöttünk.

Már miközben együtt voltunk nagyon sokat vàltoztam mindenhogy, de leginkább külsőre.

Viszont mióta nem vagyunk együtt azóta is vàltoztam. És azt érzem mikor a képre nézek, hogy az a lány (a kapcsolatunk elején készült kèp) nem is én voltam, csak mint ha egy ismerősöm aki sokat mesélt nekem a kapcsolatàról...

Kezdek megijedni magamtól, hogy miket érzek mostanàban :/

2017. jan. 31. 23:07
 2/4 anonim válasza:
Szerintem túlaggódod, természetes, hogy változnak az emberek és néha elflejtjük, hogy nem mindig voltunk ilyenek mint most. Eddig nem nagyon elmélkedtem ilyenen de visszagondolva pár évvel ezelőtti önmagamra én is hasonlóan érzek.
2017. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telik az idő, ezt érzed, és még csak észrevenni sem nehéz mert egész életedben ez történik. A külsőnk meg állandóan változik az évek alatt, ez normális. Viszont ne a múltban élj, néha jó visszagondolni a kellemes emlékekre, de ne ragadj le benne túlságosan :) 20F
2017. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Ez teljesen normális, én 4 év után mentem szét a párommal és teljesen másnak látom magamat és őt is visszanézve. Az emberek folyamatosan változnak életük végéig, így ezen nem kell csodálkozni. Remélhetőleg a jó irányba változtál és ne töprengj/rágódj a múlton, a jövőbe tekints. Sok sikert! 24F

2017. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!