Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a mai társadalom...

Cheapskate kérdése:

Mit gondoltok a mai társadalomról?

Figyelt kérdés
Elszomorító, esetleg jó? Tökjó' lenne ha leírnátok pár gondolatot róla.

2017. febr. 1. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"én : valakinek bebaszok egyet, valakivel kedves vagyok. "


Aki valakinek "bebasz", és csak így tudja megoldani a problémáit, az már régen rossz.

Az már régen elveszítette emberi mivoltát, már csak egy őrjöngő, dühös, frusztrált, és idegbeteg szörnyeteg.

2017. febr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Antiszoc válasza:

"én : valakinek bebaszok egyet, valakivel kedves vagyok. "


"Aki valakinek "bebasz", és csak így tudja megoldani a problémáit, az már régen rossz.

Az már régen elveszítette emberi mivoltát, már csak egy őrjöngő, dühös, frusztrált, és idegbeteg szörnyeteg."


OFF !! Nem a felhasználó kérdésére reflektáltál és az én válaszom lényegét sem sikerült értelmezned. :)

Egyébként vannak olyan élethelyzetek, amikor az erőszak elkerülhetetlen. Pl.: önvédelem, vagy más személy védelmében való fellépés.

Nyilván, csak úgy nem "baszunk be " senkinek.

2017. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyetértek a 4. válaszadóval. Egyértelműen a romlás és züllés felé haladunk. Én sokkal inkább élnék 100-150 évvel ezelőtt. Lehet, hogy akkor fejletlenebb volt a tudomány, de nem volt ennyire sok szintetikus sz.r, ami szó szerint megmérgezi az embert. Az emberek figyelmesebbek, türelmesebbek és kevésbé önzők voltak. A fejlődés nem egyértelműen jó, és nem is egyértelműen fejlődés. Inkább csak változik a világ, de nem egyértelműen jó irányba halad.
2017. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!