Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális vagyok,...

Szerintetek normális vagyok, hogy így állok az élethez?

Figyelt kérdés
Nem permanens érzésről van szó, de sokszor úgy gondolkozok, hogy nem érdekel, hogy nincs barátnőm, nem érdekel mit fogok dolgozni, mert egyszer úgyis megöregszek és meghalok. Ehhez valószínűleg az is közrejátszhat, hogy már huszonévesen totál boldogtalan vagyok. Gyakorlatilag semmivel nem vagyok elégedett és mindenben átlag alatti vagyok a testalkatomtól kezdve a férfiasságomon át a képességeimmel bezárólag. Egy roncsnak/genetikai hulladéknak érzem magamat, ezért sem izgat, hogy még sosem volt barátnőm, sosem dolgoztam, hogy nincsenek barátaim stb. Semmi nem motivál egy kis mértékben sem. Már most van egy jelentős adósságom (egyetemista vagyok), de az sem érdekel, mert...csak. Biztos, hogy ez nem jó irány, de sajnos nincs aki vezessen és példát mutasson. Ti mit tennétek hasonló helyzetben?

2017. febr. 3. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem.

Jó lenne, de nem ily megközelítésből. Ez így ésszerűtlen.


Legyél boldog. Miért választod boldogtalanságot? Az rossz. Nem látod?

2017. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Felelőtlen vagy az életeddel kapcsolatban. Sült galambra nem várunk. Előbb le kell lőni, előkészíteni, elkészíteni, majd megsütni. Ezzel a felfogással oda fogsz jutni,hogy lesz egy pillanatod esetlegesen halálod előtt, amikor ráébredsz, basszus amúgy tök jó lenne élni, aztán késő lesz.

Legyen egy célod. Szánj rá időt, harcolj érte. Ha rossz kedved van ha jó, ha akarod ha nem, küzdj érte. Hasonló cipőben járok mint te, sőt, engem nagyon is érdekel,hogy mi történik velünk halálunk után, azonban sok vallásos emberkével ellentétben én nem a paradicsomra várok,hanem megteremtem magamnak ott ahol csak tudom. Mellesleg szinte sehol sem tartok az életben.

Rajzolni szeretsz?

Sportolni?

Nem tanulsz túl sokat?

Az énképed is alakítható. A velünk született tulajdonságokon kívül bármilyen más tulajdonságot felvehetünk, ezáltal fejlődünk.

Játsz Miért játékot. Jön egy adott dolog.

"semmivel nem vagyok elégedett" Miért?

"azért mert nincs célom az életben, és napról napra vegetálok" Miért?

"azért mert felelőtlen vagyok, és rábízom magamat a véletlenre" Miért?

"mert az életem ott tart ahol nem szeretném" Miért?

"mert...hmm..." Aztán addig addig elmégy,míg rá nem jössz mit kell tenned.

Ne legyen időd túl sokat agyalni. az emberek nagy része negatív dolgokat oszt meg minden pillanatában. Gondolj pozitív dolgokra. Szép estét ! :) 21/F

2017. febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem normális dolog, de szerintem ezt te is tudod. Azt javaslom, menj el pszichológushoz. Ez depressziónak vagy valami hasonló bajnak tűnik, az meg kezelhető, tudnak segíteni.

Tudom, hogy nehéz, önmagunk legyőzése mindig a legnehezebb, de ha megléped, büszke lehetsz magadra, az meg már alapból növeli az önbizalmadat. Sokan vannak olyan helyzetben mint te, de kevesen tesznek azért komolyan, hogy jó legyen. Panaszkodni a legkönnyebb. Ehhez képest a karrier, a barátok, párkapcsolat meg úgy általában egy boldog élet kialakítása sokkal könnyebb lesz.


A genetikai hulladék kifejezést ne használd légy szives, még magadra sem. Elég durva, náci töltetű szó, még olvasni is rossz. (ráadásul biológiai képtelenség :) )


Férfiasság alatt mit értesz? A nemi szervedet, vagy elvontabb értelemben a férfias tulajdnoságokat? Egyébként mindegy is, szerintem ezt nyugodtan hagyd a pics.ába. Túl van ez manapság spilázva, én sem agyaltam soha a nőiességemen, nem is igazán tudom, mit is kéne, hogy jelentsen ez a szó, de ennek ellenére egész jól elvagyok nőként és emberként is. :)

2017. febr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted normális,hogy így állsz az élethez?
2017. febr. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj így magaddal,mert hallgatsz magadra. :)
2017. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"úgyis megöregszek" csak nyugtával a napot
2017. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy napig kéne egy tolószékes, vagy egy nyaktól lefelé béna, mozgásképtelen ember helyében lenned, mindjárt átértékelnéd a dolgaid és megbecsülnéd jobban magad. Neked van két kezed, lábad, tudsz mozogni, tudsz tenni érte, hogy jobb legyen, akkor tegyél is érte, ne hagyjad, hogy az önsajnálat, önutálat mocsara elnyeljen.
2017. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Osztom a többi véleményét. Ne add fel!
2017. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És arra nem gondoltál,hogy ilyen hozzáállással, meg úgy egyáltalán lehet meg sem öregszel? Abban igazad van,hogy meghalsz az előtte levő gondolatban nem. Szóval ne hidd, hogy mindenkinek jár az, amúgy megöregedni is lehet jól.

Egyébként néha a kis példa, is jó példa, ha érted mire gondolok. Nem biztos, hogy zseni leszel, a rák gyógyszerét sem valószinű,hogy feltalálod de élni, azért tudni kell, és magadért felelősséget vállalni. Hány éves vagy és mit tanulsz, Jobban érzed magad,hogy ezt leírtad? Híreket nem látsz? Fiatalok halnak meg, akiknek a szülei a más életét mentették, saját családjuk meg odaveszett. Megértem az ilyen gondolatokat, ismerem de ez a stílus nagyon embertelen és hitetlen. Mit tanulsz azon az egyetemen ha megkérdezhetem?

A másik kérdésed, hogy mit tennénk, erre nincs jó válasz, keresd azokat a dolgokat amik motiválnak, mert ez a hozzáállás életellenes.

2017. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézz utána kovács ákos zenéinek:)

Pl. Régi és új. szabadon .a jel .rosszkedv.provokatőr

2017. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!