Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megmossátok rendesen az...

Ti megmossátok rendesen az arcotok?

Figyelt kérdés
A napokban realizáltam, hogy sosem mosom meg rendesen az arcom, zuhanyzáskor maximum vízzel leöblítem, illetve ha hajat is mosok, akkor samponnal a szakállam kicsit bedörzsölöm, és annyi. Pattanásaim nincsenek, max 1-2 néha előjön, de nem foglalkoztatnak annyira, hogy valami speckó szappant használjak rá. Ti esetenként rendesen tusfürdővel, vagy valami dologgal megmossátok az arcotok?
2017. febr. 3. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én először szappannal megmosom, aztán arclemosóval is. Reggel is ugyanígy, még akkor is, ha nem zuhanyzok.
2017. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha víz folyik rá csak, az koszos.Rajta marad az izzadtság, a vegyi anyagok, a szmog stb.


Arclemosó szappant használj rá, az tisztít kíméletesen.

2017. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés megfogalmazódott ma bennem. Mikor fürödtem akkor csak vizzel mostam le a végén gyorsan mondván..jó lesz igy majd .. máááskor :D
2017. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam valahol,hogy egy világsztár ritkán mos arcot,mert szerinte a víz szárítja,ezáltal öregíti a bőrt.
2017. febr. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Reggel szappannal,este pedig lemosom micellas vizzel es szappannal is. Nem vagyok igenytelen,hogy izzadt es koszos arccal eljek.
2017. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig csak vízzel mostam..

Hol lehet venni arclemosót?

2017. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Minden reggel, és még ha csak 2 napja is, de minden reggel, este, és edzés után.
2017. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden reggel és este, szappannal majd arcszesz, arclemosó. Sőt van amikor hazajövök fáradtan munkából, egyetemről akkor is. Hajmosásnál pedig az egész arcomat megmosom rendesen szappannal, a fejbőrömet masszírozom. Nem is hinnéd, mennyit segít, ha naponta megmasszírozod a fejbőrödet, sokkal frissebb leszel tőle, jobb lesz a vérkeringésed.
2017. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!