Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen vágyam?

Miért van ilyen vágyam?

Figyelt kérdés

Szeretnék emberekkel/legalább egy emberrel "kalandozni" (nem semmi rosszra nem kell gondolni :D), elmenni felfedezni, együtt tanulni, 0-24-ben együtt lenni, új dolgokat kipróbálni, amit akár addig elítéltünk/féltünk tőle. Szetetném valakivel az élet minden pontját átélni a legnagyobb szegénységtől a gazdagságig, a mély depressziótól a múlatlannak tűnő boldogságig, olyan dolgokat megtenni, amikből rosszul is kijöhetünk...

Miért van ez? Félek egyedül megtenni? Egyszerű kalandvágy? Meguntam az átlag életet?



2017. febr. 3. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen vagyam mar. Mai napig is van egy picit :D

Nalam azert volt mert elegedetlen voltam a kornyezetemmel meg ugy mindenkivel vagy hogy mondjam.

De kis tapasztalat gyujtes meg felfedezo vagy is volt bene.

Nalad nem tudom mitol lehet.

17/f

2017. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen vágyam:D sőt néha még most is van.Nekem ez akkor szokott előjönni amikor magányosnak érzem magam és akkor gondolok rá de jó is volna egy ilyen barát akivel ilyen kalandokba lehet keveredni stb stb...:D 17/L
2017. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Igen lehetséges...én sem vagyok megelégedve a mostani helyzetemmel...de én eleve képtelen vagyok megállni egy helyben, mindig az újra vágyom, én ezt elfogadom...de akkor miért kell nekem egy személy aki meg is maradna? Általában az embereket is váltogatom az életben, mégis kellene valaki (vagy valakik) aki örök.

Várom még a további válaszokat. :)

2017. febr. 3. 23:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Magányosnak nem mondanám magam, illetve de, annak érzem, de ezen kívül nincs rá semmi okom. :D
2017. febr. 3. 23:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha kalandra vágynál, akkor mennél egyedül is. Szerintem inkább magányos vagy meg szeretethiányos.
2017. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy valakivel mindet? Hááát... A társ kell igazából vagy a felsorolt "kalandok"?


Én az ilyen hülyeségeim kiélését a nyári szabadság idejére szoktam időzíteni, hogy aztán legyen ami lendületet ad a következő szabadságig, mert hiába vannak közben hétvégék, az azért nem teljesen olyan. :)

2017. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szeretethiányos, nem hiszek a szeretetben (igen é.i.=0), nincs is szükségem rá, egyedül 4:20-kor érzem a jelenlétét. :P

A kalandok és a személy(ek) ugyanolyan fontos tényezők, és nem olyan kalandokra gondolok, mint alapvetően az ember, hogy iskola/munka után bemegyek egy elhagyatott épületbe/graffitit firkálok egy épületre...hanem az egész életem azt akarom, hogy társadalmon kívül szabályok nélkül élhessem, hogy legyen szabad akaratom... hogy tényleg az ismeretlenbe ugorjak.

2017. febr. 4. 00:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha mindent letudsz pár hét alatt akkor minek élsz utána?
2017. febr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 - azért ez már egy érdekesebb kifejlet... Teljesen szabályokhoz vagy más emberekhez való alkalmazkodás nélkül kétféleképpen lehet: vagy kiköltözöl valami olyan helyre, ahol meg tudsz magadnak teremteni mindent vagy rendelkezésedre áll elég anyagi forrás hogy ne kelljen semmivel sem törődnöd.


#8 - ez gondolom nekem szólt: hogy legyen miből fedeznem a megélhetési költségeimet. Ugye vár a munkahelyem az év nagyobbik részében, ahonnan átutalják a fizetésemet, amiből fenntartom a házat, veszem az ennivalót meg ilyen apróságok. De egy 2,5 napos hétvége (péntek du-tól vasárnap estig) nem elég a nagyobb tervek megvalósítására, azok maradnak olyan időszakokra, amikor mondjuk egész héten ráérek.

2017. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy legjobb barátra vágysz.
2017. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!