Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mivel "jutalmazzátok"...

Ti mivel "jutalmazzátok" magatokat egy nehéz nap után?

Figyelt kérdés

Egy ideig kielégítő volt számomra, hogy munka után néha beültem egy kád forró fürdőbe. Idővel egyre több kiegészítőt vettem, mint fürdősók, aromaterápiás dolgok, gyertyák a kád köré, majd szinte már mindennapos rutinná vált, így sajnos veszített az élvezeti értékéből.

Ti mivel jutalmazzátok magatokat otthon egy nehéz nap után ami segít kikapcsolódni?



2017. febr. 4. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Finom ételekkel, italokkal, megnézek egy jó filmet.
2017. febr. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Kád víz, jó kaja, pizza rendelés, egy jó film, mozi, alvás.


Vagy néha anyagiakkal, mikor nagyobb projekten, feladaton vagyok túl, akkor megveszek valami nagy értékű dolgot amire addig sajnáltam kiadni, de mégis kell.

2017. febr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs állandóan nehéz napom, nem jutalmazgatom magam minden hülyeségért, csak élvezem, hogy végre otthon lehetek.
2017. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alszok egy jó nagyot.
2017. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 óra playstation, 1 óra edzés, utána kaja egy film mellett, fürdés és alvás.
2017. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alvással.
2017. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!