Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy komoly teszten 160-as iq...

Egy komoly teszten 160-as iq jött ki. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Élőben mérték fel szakemberek, de nem is ez a lényeg. Vannak elképzeléseim, illetve kérdezősködtem is, de olyasmit szeretnék csinálni ami tetszik is amellett, hogy hasznos is lehet az emberiségnek akár, vagy számomra. Szeretek rendszerekben gondolkozni, viszont nem szeretek programozni, se matekozni, se a többi ezekhez hasonlót, inkább humán beállítottságú vagyok, szeretem az embereket tanulmányozni, szeretek pszichoanalizálni embereket, néha annyira akarom, hogy akkor is csinálom ha nem kérik, és ezzel esetleg megbántom őket. Szeretek előre gondolkodni, hogy mikor mi fog történni az adott helyzetekben, illetve saját magamat is rendszeresen elemzem. Tudom ezeket nagyjából mindenki csinálja, de ezeknek nincs valami komolyabban előrelátóbb ágazata a pszichológiánál? Mert a biológiai részekbe nem szívesen folynék bele(még ha tudom hogy valszeg úgyis muszáj lesz), viszont érzem, hogy ezt akarom csinálni. És nem feltétlenül emberek problémáit szeretném megoldani, hanem új kapukat megnyitni az embereknek saját magukban, főként az olyan embereknek, akik már sikeresek, hogy a lehetetlent is lehetségessé csináljuk.:D Ki szeretném használni azt ami bennem van teljes mértékben, és ami másokban van azt is.


Tudom nagyon abszurd, meg mindenki arra gondol először, hogy ki ez a srác te, biztos hülyeség az egész, de egyelőre nem jutottam dűlőre, hogy merre/hogyan tovább, és gondoltam hátha kapok itt valami választ, vagy instrukciót.:D


2017. febr. 4. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Van két görbe. Az egyik: amihez akarsz. A másik: amit tudsz. A kettő találkozásánál a helyed.
2017. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vegyél el feleségül.
2017. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy totálisan félreértem a dolgot, de ha a biológiai része nem érdekel akkor lehet life coachnak vagy valami trénernek kéne elmenned. Szerezz egy diplomát a biztonságkedvéért. 160-as iq-val csak össze tudsz hozni valamit nagyot :D
2017. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Csinalj meg tobb tesztet!
2017. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Es akkor mi van? Ettol meg nem leszel sem jobb, sem ertekesebb masoknak. Meg az sem biztos hogy sikeresebb leszel akarmiben is.
2017. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Hol mérték fel helyileg?
2017. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Akkor használd ki! Hogy tudnánk mi, közönséges emberek tanácsot adni neked, aki hatalmas IQ-val sokkal jobban érti a világot, mint mi?
2017. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
#7-nek igaza van hiába pontozzátok le. Ha itt felvágsz nekünk a hatalmas IQ-ddal akkor minek kérsz tanácsot? Amúgy sem értem mi köze az IQ-dnak ahhoz hogy mit szeretsz csinálni és mi szeretnél lenni. Tanulj és lehetsz ami akarsz. 160-as IQ-val nem lesz nehéz... Már ha nem valami hülyeség amit kitöltöttél, vagy amit felmértek ahogy te mondtad.
2017. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Lehet picit rossz helyre írtad ki a kérdésed, itt az agymosott negatív emberek már irigykednek és fikáznak is ezerrel.

"Tudom ezeket nagyjából mindenki csinálja,"

Rohadtul nem.


"És nem feltétlenül emberek problémáit szeretném megoldani, hanem új kapukat megnyitni az embereknek saját magukban,"

Egy embernek megmutatod a helyes gondolkodást ("kapukat nyitsz meg"), utána magától meg fogja oldani a problémáit.


"főként az olyan embereknek, akik már sikeresek, hogy a lehetetlent is lehetségessé csináljuk."

Szóval nyitott emberekből akarsz nagyon sikeres embereket csinálni? Előbb neked kell sikeressé válj, hogy megtapasztald és megértsd milyen problémákkal jár, így sokkal könnyebben tudsz másokat sikeressé tenni, ha te is az vagy.


" és ami másokban van azt is. "

Másokból nem hozhatod ki a legjobbat, ő tőlük függ mit hoznak ki magukból. Én velem is volt hogy segíteni akartam valakinek, megmondtam mi a baj, hogyan gondolkodjon, de nem vett komolyan, szóval maradt a szenvedésben.


"szeretem az embereket tanulmányozni, szeretek pszichoanalizálni embereket, néha annyira akarom, hogy akkor is csinálom ha nem kérik, "

Én is nagyon szeretem, ezért megyek pszichológusnak.

De minek kell ehhez az engedélyük? Én megállás nélkül elemzem őket, de nem mondom meg soha nekik.


Ha szeretnél erről még beszélgetni írj, szerintem tudok segíteni.

2017. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

"Én megállás nélkül elemzem őket"


Es magad?

2017. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!