Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem gáz, ha az ember huszonéve...

Nem gáz, ha az ember huszonéves fejjel már nem akarja szépíteni magát ismerkedéskor? Más is van így?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt látom magamon, hogy pl. nem sminkelek meg tollászkodom félórát randi előtt, simán megmondom, ha nyűgös vagyok és pl. nincs kedvem az egészhez, szóval semmilyen téren nem szépítem magam. És még így is működik :)

Eredetileg azért kezdtem, mert ha hosszútávon együtt leszünk, úgyis kiderülnek ezek.


2013. aug. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokszor randizol?
2013. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát igazából a kór az nem egyenlő az érettséggel, végül is viselkedhetsz úgy 20on évesen is mint egy gyerek,,


ezzel most nem azt mondom hogy ez gyerekes, de ha nem érzel rá igényt hát nem érzel, talán majd fogsz,, vagy nem, ne görcsölésből csinálj valamit

2013. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Tini koromban folyton hajat vasaltam, sminkeltem, stb., most meg feldobok egy kis szempillaspirált, megfésülködök, aztán megyek.:) De szerintem sokan vannak ezzel így.
2013. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell másnak mutatni magunkat. Ha összejönnek akkor úgy is kiderülnek a dolgok. Inkább előbb mint utóbb. Azt meg nem értem mikor itt gyk-n kérdezik hogy jajj randira mit vegyek fel? És akkor írják hogy szoknyát stb. De ha az életbe nem veszek fel szoknyát, akkor miért pont randira tenném? Randira szerintem kb olyan ruhába kéne menni, amiket hordunk. Azok közül persze a csinosabbikat.

22 L

2013. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!