Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélnek el engem mások...

Miért ítélnek el engem mások azért, aki vagyok? 16F

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban végre elfogadtam magam, és VÉGRE azt mondhatom, hogy meg vagyok elégedve magammal mind külsőleg, mind belsőleg. Elkezdtem rockot hallgatni, meg szerettem a metált (nem azt az "öldmeganyád" stílust, hanem pl mint a Leander, Nightwish, BMTH stb), újra elkezdtem blogolni, jobban tanulok, beszédesebb, jókedvűbb vagyok meg minden és végre túl léptem volt barátnőmön is.. Erre pont most, hogy így tök happy az egész mindenség, beszélni szeretnék valakivel, de nem. Mert mások nem akarnak, vagy rám untak, vagy mit tudom én mi. Még az is baj pár ismerősömnek, hogy barátnők terén eléggé vonzódom a metálos lányokhoz például... Ez.. Ez miért van? amíg negatív, depis izé voltam, mindig rosszkedvű meg stb, "több" barátom volt, több emberrel beszéltem, most meg konkrétan sehol semmi... Ismerkedni meg persze hogy nem tudok már, mert "mindenki ismer mindenkit és így gyorsan terjed a pletyka" feelingem van.. például pár napja ráírtam egy tök szimpi lányra, hogy majd hátha beszélőviszonyba kerülünk és 1× megbízik bennem annyira h talizzunk és hudeszupi, tök jót beszélgettünk, erre kb 1-2 nap múlva meg mondta h ezt meg azt hallotta rólam és PUFF, egy szót se azóta..
2017. febr. 4. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tudják hova tenni ezt a hirtelen változást a barátaid adj nekik időt.
2017. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan, ha nem is foglalkoznak már velem? :/
2017. febr. 5. 07:49
 3/4 DuckIzzy válasza:
"Még az is baj pár ismerősömnek, hogy barátnők terén eléggé vonzódom a metálos lányokhoz például..." Remélem barátok alatt nem ezekre az emberekre céloztál. A metalosokat, rockereket sokan előítélettel fogadják, de ha igaz barátod van, annak ez nem fog számítani. Szerintem itt lesz a kutya elásva, de ehhez ismerni kellene jobban a helyzetet és a baráti körödet. Ha meg kiderül, hogy ténylegesen ez a zenei stílus a bajuk veled, akkor legalább megtudtad, hogy mennyire barátok is ők. Eleve értelmes, érett ember nem ítél meg mást zenei ízlés alapján. Vannak rocker fórumok, ha magányos vagy ott tudsz barátkozni, ismerkedni. Könyebb megtalálni a közös hangot ha az emberek tudják, hogy egy közös érdeklődési pont már biztosan van. Aztán meg majd alakul a többi magától.
2017. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Köszi. Tudnál konkrétabb példát írni rocker fórumra? :)
2017. febr. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!