Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mert itelnek el masok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mert itelnek el masok csak mert nagyon szeretnek sze*elni lanykent 14 evesen?

Figyelt kérdés

Egyszeruen testileg vagyok ki es kiirtam egy hete egy kerdest, amibe nem ez volt a lenyeg, hanem, hogy szeretnek osszejonni egy fiuval csak nem tudom, hogy..... erre mindenki irta, h mekkora kis ri**nc lehetek biztos leakarok vele fekudni? Hozza tennem sosem volt meg bararom es szuz vagyok....nagyon szeretnek sze*elni, de tartok az emberi reakciotol :(

Pedok hagyjanak!

Mi a megoldas??


Az a baj, hogy a korosztalyombeli fiuk ezt nem ertenek szetkurtolnek a vilagnak...es nem teszek semmit ezert...


2015. júl. 9. 18:20
 1/9 anonim válasza:

Ha megnyugtat en 15 eves vagyok ,es engem is erdekel a szex.

Ez teljesen normalis ,hogy kivancsi vagy.:)

2015. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező140 ***** válasza:
Mindenki kiváncsi csak vannakakik várnak vele. 14/F
2015. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Miert csillagozod ki a szex szot?xd

Egyebkent keress hozza partnert.Hidd elhogy sok korodbeli srac rolad almodozik.:3 :D ismerkedj,lehet hogy 16eves korodra jon el az ideje lehet hogy het het mulva de probalkozni kell:)

2015. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert csillagozom ki, mert kulonben nem engedi kiirni a "csunya" szavak miatt....na de az a baj, h a korulottem levo kisfiukon borzasztoan latszik, h minden almuk, h elvesszek a szuzesseguk es kiirhassak ezt a facebookra...nem, h szexeljenek egy igazan jot!
2015. júl. 9. 19:06
 5/9 kérdező140 ***** válasza:
Szerintem vár még egy kicsit hogy találj valakit aki komoly és nem csak arra haj hogy elveszítse a szüzességét.
2015. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok lefeküdni , de ismerkedni ismerkednék :) 14/f
2015. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy érdekel a szex én is így vagyok vele, de azért 14 évesen még fiatal vagy, én 16 éves korom előtt nem akarom elveszíteni a szűzeségem. 14/L
2015. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
istenem, miért kell a gyerekeknek szexelni? Miért? Utána meg jönnek itt a lehetek terhes, meg abortuszos kérdésekkel. Jó tudom, hormonok meg minden, na de ember vagy, nem állat, akit az ösztönei irányítanak.
2015. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább ne írtad volna ki mégegyszer...

Így kénytelen vagyok megint elítélni...

Ajj....


Mi a megoldás? Várj még vagy két évet, mondjuk neked már úgyis mindegy...

2015. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!