Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eltűnt emeberek hova tünnek?

Az eltűnt emeberek hova tünnek?

Figyelt kérdés
Több ezer esetről hallani, hogy eltűntek gyerekek,tinik, felnőttek. Egyszer csak a semmiből nyomuk veszik és soha többé nem találja meg őket senki. Velük mi lehet? Ha öngyilkossak lennének annak előtte tuti lennének apró jelei, vagy megtalálnák a holttestüket. Ha megszöknének akkor is azért elég nagy esély lenne, hogy megtalálják őket.. Gyilkosságoknál is. Esetleg elrablás állhat a háttérbe?
2017. febr. 5. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje én is figyelemmel követem, főleg külföldi honlapokon az ilyen eseteket. Volt egy eset Oroszországban, amikor ugyanazt az asszonyt 5 alkalommal, 5 különböző kisgyerekkel fényképezték le, ahogy a metróban kéregetett, a gyerekek meg be voltak gyógyszerezve. Főleg kisebbségi kategóriásokat rendszeresen igazoltatnak ott, a célból, hogy a gyerek, aki vele van, tényleg az övé-e.

Másik eset Ukrajnában történt, egy négy éves kislányt az apja egy öregasszonyra bízott a vasútállomáson, míg ő mosdóba ment. Mire visszaért, sehol senki. Őt szintén koldulásra kényszerítették. Egyszer intézetbe került, ahol vizsgálódni kezdtek, hogy honnan származik a gyerek, és megtalálták a szüleit, 9 év után mehetett haza.

Szóval tőlünk keletebbre ez szervezett bűnözés, ami főleg koldulásról, prostitúcióról szól.

2017. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

állhat bármi sajnos....németországban is sok van,mondjuk ott tejes dobozokra felraknak sokat.... igazából nicns olyan jóléti ország,ahol ne történne ilyesmi szörnyűség.

de ja keleten ez még gyakoribb,ahogy az előttem válaszoló is említette....

2017. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Google-val sok esetet találsz a rabszolgaságról. Persze ez nem úgy értendő ahogy a történelmi időkben. Hanem ahogy az 1. válaszoló is említette, koldulásra, prostitúcióra kényszerítés, de dolgozni is eladják őket. Becslések szerint 36 000 ember él ilyen rabszolgasorsban Magyarországon.
2017. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha erre tudnánk a választ, akkor nem eltűntek lennének...
2017. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos virágzik az emberkereskedelem. Prostiknak, drogfutároknak, rabszolgáknak viszik őket. A gyerekeket sokszor tehetős, gyermektelen pároknak rabolják el, vagy koldulásra kényszerítik, ahogy az előzők írták.

Kevesen élik túl. A drogosok, prostik pár éven belül "elhasználódnak" aztán eltüntetik őket. Durva világ van...

2017. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel konkrétumot nem adtál meg (kor, nem, hely), ennek tömérdek okai lehetnek:


-Megszökik a gyerek, mert bántalmazó szülőknél/nevelőknél él. Az amcsiknál - pár tíz évvel ezelőtt - sok ilyen volt, egy egész wikipédia van eltűnt személyekről, csomó olyan gyerek közülük, aki elszökött. Sokszor a gyerekek könnyű célpontok egy-egy pedofilnak vagy sorozatgyilkosnak, hisz senki nem ismeri a környéken őket. Sokszor azonosíthatatlanul kerülnek elő az áldozatok, angolul ezeket a megtalált azonosítatlan gyerekeket, felnőtteket, stb... "John Doe" (fiú) és Jane Doe-nak (lány) szokták elnevezni.

Van akit több tíz éve találtak meg s még mindig nem sikerült azonosítani. A bántalmazó szülők meg nem szívesen fogják szerintem bevallani a külvilágnak/médiának, hogy miattuk szökhetett el.


-Elrabolják, emberkereskedelem, rabszolgakereskedelem, szervkereskedelem és még sok beteges oka lehet, ahogyan az előttem szólók is mondták.


-Az öngyilkosságnak nincsenek "tutira" apró jelei, vannak, akiknél egyáltalán nem lehet észrevenni, ez tapasztalat. Van akik nagyon jól elrejtik. És vannak olyanok is, akik nem akarják a szüleiket/hozzátartozóikat a hullájukkal kísérteni álmaikban, szóval ezt egy távolabbi helyen (akár másik országot is el tudnék képzelni)


-A gyilkosságnak a nyomait is el lehet tüntetni teljesen, ha valaki profi módon teszi, s szerintem vannak erre "képzett" emberek, bár ezt nem egy hétköznapi polgár teszi majd meg


-Ha valaki vízben hal meg s nem találják meg a holttestét

2017. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!