Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Allergiagyógyszer és alkohol...

Allergiagyógyszer és alkohol okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap bulizni voltam, az első korty alkohol előtt kb 2,5 órával vettem be egy allergiagyógyszert (mert viszketett a szemem).

Aztán ittam, dohányoztam, de bőven az eddig megszokott adagokat fogyasztottam, tehát nem vittem túlzásba. Jól éreztem magam, nem voltam rosszul, de szinte egyik pillanatról a másikra kihánytam szinte az összes addigi piát és onnantól kezdve nem volt visszaút. Hányingerem volt, öklendeztem, de ezzel egy időben rohadt álmos lettem és már-már elájultam, de szerencsére barátaim ébren tartottak. Aztán kihívták a mentőket, bevittek a mentőautóba (nem tudtam állni sem, félig eszméletlen voltam) és ott végre nyugtomban elájulhattam, majd hajnalban ébresztettek a kórházban (nem csináltak velem semmit igazából, szóval teljesen felesleges volt kihívni őket).


Volt már, hogy pár órával ivás előtt allergiagyógyszert vettem, de ilyen még soha nem történt velem. Sőt! Még életemben nem hánytam piától, pedig ennél már jóval többet is ittam nem egyszer..


Tippek?

17/F


2017. febr. 5. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.lehet,hogy valamit tettek az italodba?
2017. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet* ?
2017. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk mi aza bőven megszokott adag nálad??
2017. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem a mentőst kérdezted meg?

Olvasd el a gyógyszer papírját, ott egészen biztosan le lesz írva hogy mivel lehet\nem lehet szedni.

2017. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!