Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? Alvás+Internet

Figyelt kérdés

Szoval 2 kérdésem lenne.

Az első, hogy mindig elhatározom, hogy délután alszok, de sose sikerül mert elvonja a figyelmem a tv. De mikor odajutok, hogy oké aludjunk, nem vagyok álmos és nem tudok aludni. Pedig későn fekszek le. Mit tegyek hogy bírjak délután aludni?

Na a másik.... szerintem netfüggő vagyok. Most is ezért nem alszok mert netezek meg facebook. De úgy szeretem és nem tudok leszokni róla. Vagy ha írnak facebookon, képes vagyok reggelig fent lenni. Még jó hogy nincs mobilnetem.... nem tudnám letenni a telefont. Elhatározom én, hogy jó most nem netezek, 1-2 órát a családdal leszek de tudom, hogy van itthon net és aaaahhh nem bírom kiiii. Nem tudom, hogy szokjak le. Anya kitalálta, hogy 2 óra net, de éjszaka visszakapcsolom. Minden szabadidőm elveszi és nem jó ez így nekem. Mit tegyek?


2017. febr. 6. 02:31
 1/2 anonim válasza:

A netfüggőséged akkora, hogy már járni akarsz az internettel? :P

Keress valami elfoglaltságot/hobbit. Nyílván, ha későn fekszel le, délután pedig nem tudsz aludni, akkor nem fáradsz le egész nap, szóval marad még bőven levezetni való energiád. És ezzel két legyet üthetsz egy csapásra, mert kevesebb időd lesz netezni is.

2017. febr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, és garantáltan olyan fáradt leszel, hogy bealszol délutánonként. Még hétvégén is. A net problémára meg azt ajánlom, hogy keress egy olyan munkahelyed ahol alig van munkád és netezésen kívül nem tudsz mit kezdeni magaddal. Egy hét múlva hótra fogod unni az egészet. Tapasztalat.
2017. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!