Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye ez csak kíváncsiság?

Ugye ez csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés
Nemrég volt ez a buszbaleset, és gondoltam azon, hogy milyen lehet az, amikor egy ember ég, és az életéért kiabál (mert ugye elégett pár ember). Szívesen megnéznék egy elszenesedett emberi testet közelről. Ez ugye csak kíváncsiság? Remélem semmi baj nincs velem
2017. febr. 6. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A legtöbb emberben van ilyesmi. Valamiért az embert vonzza az ilyesmi. A katasztrófaturizmus jut eszembe, de a halál eleve roppant érdekes téma.

Engem az elszenesedett testek nem, de a múmiák és a csontvázak roppantul érdekelnek (koponyákat gyűjtök is, sajna igazi emberi csak a sajátom van, amit nem látok rendesen), plusz a középkori kínzási módszerek, a haláltáborok ésatöbbi. Nehéz, mert roppant empatikus vagyok, de még inkább kíváncsi. A durva betegségek már elborzasztanak, így az már kiesik az érdeklődési körömből (nem, de muszáj visszafognom magam, ha nem akarom rosszul érezni magam). Nemhogy az emberi, az állati szenvedés is nagyon mélyen tud érinteni, ennek köze nincs az efféle kíváncsisághoz.

2017. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!