Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye most emiatt nem fognak...

Ugye most emiatt nem fognak kiközösíteni az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Neten bejelölt egy ismeretlen srác én meg visszajelöltem. És még aznap rám is írt de nagyon hülyeségeket írogatott amiért letiltottam az üzeneteit. Ezután elkezdett írogatni az idovonalamra hogy mi a francért tiltom le mindig meg miért csinálom ezt vele és mostmar nagyon ideges. Nagyon ijesztő srác remelem kevésen látták a kiírásait az osztálytársaim közül. 15/L

2017. jan. 9. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért miért közösítenének ki??
2017. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt az első kérdése jó, másrészt francért jelölsz vissza valakit ha nem is ismered?
2017. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem tetted volna töröld amiket kiírt. És tiltsd le rendesen! Ne csak az üzeneteit, hanem őt magát. Ha rendesen letiltod nem tud írni az idővonaladra.

Az meg nem normális, hogy ilyen helyzetben az osztálytársaid miatt aggódsz. Volt már rá példa, hogy kiközösítettek? Vagy csak ennyire bizonytalan, és önbizalom hiányos vagy? Nekem eszembe nem jutnának ilyen helyzetben, az meg főleg nem, hogy kiközösítenének, pedig nem vagyok beléjük szerelmesedve, hogy szépen fogalmazzak. Ha bemész suliba, nyugodtan hozd fel a témát, hogy valami őrült zaklatott, de már letiltottad meg minden. Ez jobb opció, mintha úgy csinálnál, mintha nagyon lenne valami szégyellnivalód. Ha úgy viselkedsz, mintha lenne, úgy fogják gondolni, hogy van is.

2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezért kiközösítenek, akkor olyan emberek, akikkel nem is érdemes barátkozni.
2017. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!