Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha agressziv ember akar toled...

Ha agressziv ember akar toled penzt kerni az utcan akkor mit teszel? Es ha tovabbmesz es neadjisten utannadmegy?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefújom gázspray-vel.
2017. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Paramétereim: 94kg, 181 cm magas. Gyúrós.

Pénzt sose kértek, de próbáltak már leütni 1-2x utcán.

Aki meg pár száz ft-ért akar rám törni, azt agyonverném és ott is hagynám.

25F

2017. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már kiszúrom az ilyeneket. Rájuk sem nézek. Ahhoz mennek oda általában, akivel felveszik a szemkontaktust.

Ha próbálkoznak félrenézek és elmegyek másik irányba.

Eddig egyszer jött csak utánam egy öreg nyanya. Félni mondjuk nem féltem tőle, csak undorodtam. De egyébként rögtön odajött két srác és elzavarták.

Ha elkezdenek hozzám beszélni, akkor hangosan rászólok, hogy hagyjon békén. Ez általában bejön, mert határozott, de mégsem bunkó.

A részegektől meg a bolondoktól félek, úgyhogy igyekszem kerülni az ilyeneket.

Egyszer buszmegállóba boldogított egy bolond, hiába mentem arrébb, jött utánam. Odajött egy nő!!! és akkorát lekevert neki :D kiderült, hogy korábban őt zaklatta.

2017. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

beverem az orrát. :D

viccen kívül vagy rendőrrel fenyegetném, de tudok olyan rondán nézni, ha ideges vagyok, hogy elmenne a kedve a kéregetéstől.

2017. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:

Ha nekem támad és úgy vélem meg tudnám védeni magam, próbálnám leverni és elhúzni.

Ha látom nincs esélyem, valahogy leráznám, elfutnék.

2017. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiába tanultam thai boxot.


18/L

2017. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!