Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » PewDiePie feliratkozóinak a...

PewDiePie feliratkozóinak a száma mitől növekszik töretlenül?

Figyelt kérdés

Eddig is folyamatosan növekedett, pár hónapja elérte az 50 milliót, most meg már az 53 milliót is túllépte.


Nem vagyok irigy, nem erről van szó, de mégis mit esznek rajta ennyire, hogy már 53 millió ember kíváncsi rá? És a feliratkozók száma folyamatosan növekszik!

De nem értem, hogy miért?

Amíg Gamer-videókat rakott fel, azok többsége is sokszor idegesítő bénázás volt, mellé gyerekes visítás, és gagyi humor. Most meg konkrétan csak önblamálásokat, semmiről szóló, gagyi videókat rak fel, amiket bárki meg tud csinálni.

Unalmas, elcsépelt témák, gyenge humor, ráadásul még kinézetre se valami nagy durranás (főleg ha hosszú szakálla van).

Tudom, ha nem tetszik ne nézzem, de kíváncsi vagyok, hogy az emberek mit szeretnek rajta ennyire, hogy már 53 millióan feliratkoztak rá, és folyamatosan növekszik a feliratkozók száma?


Nektek mi a véleményetek róla? Szerintetek valóban 53 milliós feliratkozást érdemel az, amit produkál?



2017. febr. 6. 21:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem nézem, így véleményt sem alkotok... De 53 millió követővel a napi aktuáis videónak a 1 millió körüli nézetsége aznap, s abban a hónapban 7-10 milliós arány nagyon is jó arány! Ez valóban 50 millió körüli állandó nézőt sejtet, mivel ilyen sűrű feltöltéseknél az teljesen természetes hogy senki nem nézi meg az összes videót. És a youtube kb. évente törli az inaktív felhasználókat ilyenkor Pewdiepie néhány százezer subot szokott veszíteni. De egyszer volt, hogy 6 milliót.

Valamint lehet, hogy egyeseknek több youtube fiókjukvan, de rengetegen 2en vagy többen néznek egy videót egy eszközről ami 1 nézetségnek shámít, így ez is nagyjából kiegyenlitődik...

2017. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!