Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ilyen fiatalon...

Normális, hogy ilyen fiatalon ennyit gondolok a halálra?

Figyelt kérdés

Mindig vagy a múlton rágódom, vagy a jövőtől félek és nem tudok így a jelenben élni sokszor.

Úgy érzem, hogy kevés az idő, amim van és elpazarolom. Ezért nagyon bosszant, ha nem csinálok valamit vagy ha a párom normális ember módjára semmit se csinálna sokszor.

Igaz, hogy "nem éltem ki magam" eddig sem, mivel a bulizás nem az én műfajom. Viszont így barátok nélkül csak esz az ideg, hogy folyton pereg a homokóra.

24 éves leszek idén.



2017. febr. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatalabb vagyok nálad egy picit, és ugyanezt érzem, de igazából nem csodálom. Mindenhonnan az ömlik, hogy most kell élni, legyen száz haverod, igyál minden héten, kick-boxolj, legyél dobos és instagram-sztár, etc. Mindamellett számomra is létfontosságúnak tűnik, hogy most helyes döntéseket hozzak a jövőbeni karrieremre vonatkozólag. Azt nem tudom megítélni, hogy normális-e, viszont hogy nem vagy vele egyedül, az is biztos.
2017. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt jó tudni. Csak nem látok mások fejébe, hogy ők milyen gyakran érzik ezt, ha érzik egyáltalán. De akkor már ketten biztosan így vagyunk ezzel.

Úgy gondoltam erre majd nyugdíjas koromban kerül csak sor leghamarabb...

2017. febr. 7. 15:25
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező.


Először is vegyél egy nagy levegőt, és kezdj új életet. Egyet ne feledj, a múlt történelem, szóval akármi is történt megtörtént. A jövő rejtelem, ne félj tőle, mert az életed Te irányítod. Minden ami eddig ebben az életben történt veled, nagyrészt csak Te tehetsz róla. Jó dolog, rossz dolog. A ma adomány, próbáld meg élvezni az életed. Mivel írtad, hogy a bulizás nem a te műfajod, akkor találd meg azt ami igazán boldoggá tesz téged. Találd meg a saját személyiségedet. Lehet, hogy vissza húzódó vagy egy kicsit? Nem vagy beteg, csak introvertált. Ez teljesen normális, az embereket két csoportba osztották a kutatok: introvertált és extrovertált. Az emberek nagyrésze sajnos a zárkózott (introvertált)embereket betegként tekintik, pedig semmi bajuk. Ajánlok neked egy könyvet, hogy találd meg Önagad. Hidd el, miután megtaláltad, sokkal boldogabb leszel. A könyv címe DISC, avagy a mindennapi kommunikáció és viselkedés titka.


Legyél pozitív, és keresd az ilyen típusú emberek társaságát.


Üdvözlettel

2017. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!