Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja magát a legtöbb...

Miért mondja magát a legtöbb férfi magasabbnak? Ezt ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés

Én 174 cm-es fiú vagyok, s rengeteg kb. velem teljesen egymagas ismerősöm van akiktől ha megkérdezik a magasságukat, akkor aut mondják hogy "180 körül".

Meg egy magasabb ismerősömről most derült ki, hogy "csak" 187 cm, de mindig 193nak mondta magát. Hogy mérhetik magukat ennyire félre, vagy direkt hazudnak?



2017. febr. 8. 09:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már. Volt, hogy randiztam egy fiúval, aki 175 cm-nek mondta magát, aztán a randin kb. velem egymagas volt (én 170 cm vagyok). :D Amúgy gyanítom, hogy azért, mert kisebbségi komplexusuk van a magasságuk miatt.
2017. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Lehet te is 175 vagy,csak az orvos téhed is szarul mért.Amúgy 5 cm nem akkora különbség,nem tűnik fel,főleg ha lapostalpúban van
2017. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem árt tudni, hogy az orvosi mérések eltéréseit az is magyarázza, hogy a nap elején mért magasság valakinél akár 3 -4centivel is nagyobb, mint estére. A nap végére ugyanis a csigolyák közötti porcok összenyomódnak a gravitáció hatására. Így lehet, hogy valaki estére 3-4 centivel is alacsonyabb a reggeli magasságánál.
2017. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyat már hallottam, hogy a farkát mondja nagyobbnak, azért, hogy megszerezze a kiszemelt "áldozatát", de hogy a testmagasságot...
2017. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!