Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni annak érdekébe...

Mit tudok tenni annak érdekében hogy ne legyek túl érzékeny jellem?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, hogy mindent magamra veszek és képes vagyok bármin elsírni magam. Hogyan tudnék ezen változtatni, van valakinek ötlete? 20/L

#sírás #zavaró #éezékenység
2017. febr. 10. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgyis alakul magától, nekem sokáig rosszul estek az ilyesmik... de sokáig kapod az ívet, egy idő után nem fog érdekelni tèged sem, ha még tudatosan rásegítesz kicsit.

22F

2017. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólásom még kiegészíteném annyival, hogy főleg mik okoznak nálad ilyet?Lehet a környezeteddel van a baj. Ha szeretnéd, privátban is írhatod.
2017. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan vagy aki társaságba menve reméli, hogy szeretni fogják. Később ez majd átalakul és úgy fogsz társaságba menni, hogy reméled senki nem fog idegesíteni a baromságaival. Na ekkor már nem leszel érzékeny jellem.
2017. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nahát, én meg túlságosan befásult vagyok. Szerintem egyikünkkel sincs probléma.
2017. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok túl tolakodó, a környezeted ezt hogyan kezeli?


22L

2017. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!