Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lesztek, ha valaki köszön a párotoknak, ő meg visszaköszön? És az illető mondjuk nagyon csinos/helyes?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. ha a párod fiú, és köszönnek egymásnak egy lánnyal, elkezdesz hisztizni, meg faggatózni, hogy ki volt ez és honnan ismeri?

(csak érdekel, hogy csak az én párom ilyen vagy másé is!)


2009. jún. 30. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
pasi vagyok engem nem zavar ha egy pasi ráköszön a csajomra elvégre nem közösíthetem ki csak magamnak.
2009. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, példát vehetne rólad a párom :)
2009. jún. 30. 17:50
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Másé is ilyen!:D

Féltékeny mert szeret vagy féltékeny mert nem bizik benned.

2009. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszönni nem bün...
2009. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Csaj vok tehát alap, hogy féltékeny lennék!
2009. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Persze, féltékeny, mert szeret. Nem bízik bennem, lehetséges hogy ez az oka.

De hogyha rám köszön a szomszéd kis srác (13), vagy nővérem volt osztálytársa (30) vagy akár a felettünk lakó szomszéd (42) és arra is féltékeny, ez már halál ciki. :D

2009. jún. 30. 17:53
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

engem is zavar ha a barátomnak csinos csajok köszöngetnek ö meg jo poin vigyorog olyankor persze hogy tudni szeretném hogy ki volt ez meg mit köszönget neki! de ez ne zavarjon legalább látszik hogy érdekled a arátnödet! mert ha nem érdekelnéd sz*rná le h kinek jopofizol...

hagyd rá:)

2009. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Miért lennél féltékeny? Mi az, hogy "alap"?

A köszönés tényleg nem bűn. Én nem tulajdonítok ekkora jelentőséget neki. Ha az illetővel telszámot cserélne, az megint más lenne!

2009. jún. 30. 17:54
 9/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :) Mellesleg 18 éves.
2009. jún. 30. 17:55
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
néha rákérdezek azokra, akiket én nem ismerek, de nem csak a lányokra...de a legtöbbször rá se kell kérdezni, mert mondja magától, még akkor is, ha valamelyik exe volt...én meg elintézem egy vállrándítással.... inkább ő a féltékenyeb típus
2009. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!