Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalmas vagyok?

Unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Facebook-on sosincs témám senkivel, kivéve a barátnőimet. Fiúkkal soha nincs. Nem tudok semmiről beszélgetni velük. Soha nem írok rá szinte senkire, mindig azt várom, hogy mások írjanak rám. Szabadidőmben barátnőimmel megyek a városba. Miért nincs témám? Úgy érzem másokat nem érdekelne az amit mondanék. Általában nem kérdezek senkitől semmit, mert nem akarok túrkálni az emberek magánéletében és attól félek tolakodásnak vennék.
2017. febr. 10. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit mondanál másoknak, amit nem mersz?
2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok
2017. febr. 10. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőiddel milyen témáitok vannak? Miért érzed úgy, hogy másokat nem érdekelne, amit mondanál? Szerintem ha szimpatikus vagy valakinek, nyugodtan kérdezheted a magánéletéről is, nem fogja tolakodásnak venni. Már egy sablonos "Hogyan telt a napod?" kérdésből is lehet akár több órás beszélgetés is, ha mindkét fél akarja. Esetleg az is lehet a probléma, hogy ha kérdeznek tőled, nagyon rövid, pár szavas, és semmitmondó válaszokat adsz. Nem akarok általánosítani, de a korodbeli lányok közül ez sokakra jellemző. (Mondjuk az sem lepne meg, ha valójában nem veled van a probléma, hanem csak olyan fiúknál próbálkozol, akik képtelenek az értelmes beszélgetésre.)
2017. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, elsőre sosem lehet tudni, ki az, akinek hasonló az érdeklődési köre, ez pont akkor derül ki, mikor az emberek beszélgetnek, témákat dobnak fel egymásnak. Tehát honnan tudod, hogy nem érdekelné őket? Kezdj el beszélni valamiről, rögtön kiderül, a partneredet érdekli-e.


Vannak olyan érdeklődési körök, amelyekhez viszonylag könnyen találsz partnert(az összes mainstream és népes rajongó táborral rendelkező rétegdolog idetartozik) és vannak olyanok, amikhez vélhetőleg nehezebben, lévén manapság kevesebb embert érdekel(kezdve az ezredfordulós metáltól az ultizáson át az európai művészfilmekig), de hangsúlyozom, hogy nem lehetetlen.

2017. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már azt se merem megkérdezni, hogy ha van valami bajuk, mert azt mondják, hogy hagyjuk, vagy mindegy lényegtelen.
2017. febr. 10. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig ahogy előbb is mondtam, nem a megfelelő fiúkkal próbálsz beszélgetni. Ha valaki ilyen egyszavas válaszokkal akar lerázni, akkor az nem azt jelenti, hogy te lennél unalmas, egyszerűen csak nem akarnak veled beszélgetni, vagy ők maguk képtelenek normálisan válaszolni egy kérdésre. Egy jó beszélgetéshez kell a másik fél is, nem csak a te dolgod, hogy "szórakoztasd" őket.
2017. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján az vagy.

"Soha nem írok rá szinte senkire, mindig azt várom, hogy mások írjanak rám."

Ezzel csak magadat szopatod, irritáló ha valaki várja a csodát úgy hogy nem ír senkire. Engem is lecseszett már egy lány hogy miért nem írok rá... Mi a szar..


"Úgy érzem másokat nem érdekelne az amit mondanék."

Oké, ezt felejtsd el ezeket a gyökér gondolatokat, és írd le amit akarsz. Ezzel csak mégunalmasabb leszel.


"Általában nem kérdezek senkitől semmit, "

Nem vennék tolakodásnak.


Szerintem nagyon nagyon unalmas vagy, főleg ez a nem írok rá és nem kérdezek stílus. Beszéltem már sok ilyen lánnyal, egyik megszeretett, de utána még bőgött azon ha leléptem mert soha nem írt semmiről.

Nagyon szarul érezte magát, sírt is, de még mindig nem csinált ez ügyben semmit hogy saját magán segítsen, mert félt rám írni. 2 hónap múlva rámírt, hogy mi újság. Letiltottam.

2017. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!