Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisak az ilyen ordibáló...

Normálisak az ilyen ordibáló emberek?

Figyelt kérdés

Tesóm elköltözött új helyre fél éve, most látogattam meg megnézni az új házat, hogy elkészült a berendezés és meghívtak.

Kint voltunk az udvaron, pár házzal odébb hallatszódott pár percnyi ordibálás. Aztán bementünk kérdeztem, hogy ez meg mi a jó fene. Hát elkezdte mesélni, hogy valami elképesztő család, hallotta is róluk a pletykákat, a nő ordítozik állandóan mindennel más hangja kb. nem is létezik. A férfi az alkesz keményen, de az legalább csendben van és nem csinál semmit. Mondom az még a jobbik eset. És van egy 10 meg egy 17 körüli gyerekük. A nő ordít mindenért, ha kiengedik véletlenül a macskát már ordít, de torka szakadtából szinte be is reked és káromkodik megállás nélkül vagy épp a macskával ha bepisál. Ha a gyerek összesározza magát azért is ordít vele. Ha az udvaron széthagyja a játékait azért is. Verni nem veri szerencsére, de tényleg az alap kommunikáció az ordítva káromkodás mindenért. A nagyobbik gyerek koleszos, az csak hétvégén megy haza, de úgy utálja a szüleit rájuk se néz, nem is csodálom.

Anyagi gondjuk annyira nincs, bár nem gazdagok, állítólag a munkahelye se egy agyonstresszelt valami. A pasi se veri, nem értem miért ilyen hibbant a nő akkor vagy a pasi miatta kezdett inni, nem tudom nem is érdekes szerintem, csak elcsodálkoztam.


Mondom neki hát ez tényleg kemény, szerencsére a házba nem hallatszik be meg az udvaron is akkor hallani ha nagyon figyelnek. Aztán mondja ez nem is meglepő és elkezdi sorolni minden utcára jut majdnem hasonló. Aztán eszembe jutott nekem is, hogy régebben ahol laktunk ott is volt ilyen család, ott a a férfi üvöltözött a lányával meg szabályosan lekrvázta ne bömböltesse a zenét este 11-kor, az anyja meg azért ordított, hogy a gyerek hadd érezze jól magát ha akarja.

És ha belelapozok itt a kérdésekbe minden oldalra jut több is ilyenekből.


Mi a franc van ezekkel, ennyire ideggyenge sok ember?


2017. febr. 11. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a tesódat, hogy jelentse be ezt a családot a helyi családsegítő szolgálatnál. Ki kellene menniük megnézni, hogy a családhoz tartozó gyerek nincsenek-e bántalmazva vagy máshogy veszélyeztetve.
2017. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen ordibáló emberek ordibálásai idővel megszokhatóak, de az fix, hogy nem lesz normális a környezetében élők.

Amúgy ez birtokháborítás, feljelenthető ezért, és igen, foglalkozni kell vele, minden létező megoldással.

Aztán kérdés, az ilyen agyament hisztérikával mernek-e foglalkozni, elképzelhető, hogy harap is.

2017. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket el kell kerülni, nehogy átragadjon a hülyesèg
2017. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!