Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy ha elhatár...

Hogy lehet az, hogy ha elhatározom, hogy nem gondolok rá, nem beszélek vele akkor lehangolt leszek, de viszont ha meglátom vagy csak rám köszön az autójából akkor ideges leszek, szinte dühös mert úgy hiányzik?

Figyelt kérdés
Miért hiányzik egy olyan személy számunkra , akiknek már nincs vagy nem lehet semmilyen szerepe az életünkben?

2017. febr. 13. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elérhetetlen az mindig hiányzik.
2017. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Az az oka, hogy tudatában vagy, hogy különösen környezetszennyező gépjárművet használ az illető.


A megoldás: ne akarj annyira okos lenni, a boldog tudatlanság jobb.


Böf-böf, válaszolok tovább, sokezredmagammal! Höhö. :)


Egyébként épp most tanulok 84-ig számolni -tegnap még csak 56-ig ment, azelőtt meg 48-ig-, így meg tudom számolni azt is már, mennyi az IQ-m. :)


Ha már tudok 2017-ig számolni ismét jelentkezem! :) (Ha lesz hol.)


Na ugye, hogy buta vagyok! És így van ez jól. :)

2017. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert mást mond az agyad és mást mond a szíved.

Ez a két szerv ritkán működik békésen együtt.

2017. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Igazából a kocsira buksz. Kérdezd meg tőle, hátha eladja neked.
2017. febr. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy zene, a címèt nem tudom csak annyit belőle, hogy : se veled se nèlküled. :')
2017. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D jó válaszok köszi :D A kocsi az nem téma , viszont... nincs a kocsival gond..egy kis furgon :D de minek nekem furgon? :D Eleve nem is szeretem az autókat , úgyhogy mindegy. Itt nem a kocsikról van szó, hanem róla , hogy miért érzem ezt.. :/
2017. febr. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!