Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ekkora nagy baj, hogy felválla...

Ekkora nagy baj, hogy felvállalom szoktam füvezni?

Figyelt kérdés

26/F


Nagyon hosszú lesz, de itt nem vitatkozni szeretnék a drogok helyességéről csak tanácsot kapni. Előre köszönöm annak aki majd próbál segíteni, nekem ez sokat jelent.



Sokáig nem vállaltam fel. Ennek nyílván sok köze volt ahoz hogy kiskorú voltam, és féltem hogy a szüleim megtudják (16 éves korom óta füvezek). Természetesen nem csak fű volt. Jártam én is bulizni mikor elengedtek, én is ittam mikor osztály kirándulás volt. Nem is szóltak érte, mértékkel csináltam (persze nekem is volt egy két durvább bulim), és ha elöttük ittam se volt gond. Szinte az összes barátnőmnek a szülei megkérdezték iszok-e, vagy járok bulizni, cigizek-e. Őszinte voltam és elmondtam hogy szoktam néha, de sosem volt ebből gond, bírtak általában a szülők. Fűröl természetesen soha nem beszéltem, de még barátnőknek se. Telt múlt az idő. 25 éves lettem. Volt egy jól fizető munkám, egy igaz kicsi, de saját házam, és egy barátnőm akivel két és fél éve akkor már együtt voltunk. Ő se tudta rólam hogy füvezek. De úgy gondoltam, 25 évesen már elég érett vagyok hogy elmondjam mindenkinek, és ezt ők elfogadják. Meg a másik az a folytonos titkolózás volt, nem bírtam már. Őszinte ember vagyok, ez az életem része, nem esett jól hazudnom erről tovább. Szóval nem is tudtam hol kezdjem. Elmondtam barátnőmnek legelsőnek. Nagyon kiborult rám, és azt mondta azonnal hagyjam abba, meg a szülei meg ne tudják. Én komolyan terveztem vele. Szóval nem akartam a szülei előtt hazudni, ennek fő oka az is volt, hogy az anyukájával nagyon jóba voltam. De nem fogadták el hogy ezt csinálom. Nagyon konzervatív család volt, szóval nem is tudom mi másra számítottam, de azért nem erre. Ezután mondtam el a szüleimnek. Akik szintén nem örültek, de félig meddig elfogadták. Ezek után két héttel a barátnőm szakított velem, a szülei is örültek ennek. Ezután fél évig nagyon kivoltam. Nem tudtam örülni semminek, csak a munkámnak éltem. Fél év után próbáltam újra párt keresni. De elhatároztam hogy 4. randi után elmondom hogy szoktam füvezni, és azt is elmondom, hogy fontosnak érzem hogy a szülei is tudják, mert nem szeretek hazudni mások előtt. Hát azóta nem találtam senkit. 4. randi után miután elmondtam nekik ott hagytak. Pár ritka eset volt hogy nem hagytak ott negyedik randi után. De ez csak azért volt mert akkor nem mondtam el a 4. randinál, hanem akkor mondtam el mikor már együtt voltunk. Szóval lényeg a lényeg, lassan 27 éves leszek, nincs senkim, nem is találok senkit, csak akkor ha hazudok magamról. És ezt nem érzem igazságosnak. Régen soha nem volt gond ha elmondtam hogy ittam. De nem is erről van szó, ez inkább 30%-ba zavar csak. A legnagyobb bajom az, hogy próbálok őszinte lenni mindenkihez, és ezt sem értékeli senki, csak páran voltak akik megköszönték hogy őszinte vagyok hozzájuk. Mit tegyek? Hogy keressek így párt magam mellé? Így vissza gondolva hülye voltam hogy elmondtam mindenkinek... De hát fontosnak éreztem, ez is én vagyok. Nem hazudhatok magamról ha komoly kapcsolatot szeretnék.



Ezt az egész felvállalom hogy füvezek dolgot, ne úgy képzeljétek el hogy facebookom ezzel van teli, vagy raszta hajjal Whizz Khalifás pólóba járkálok. Ezt mindig finoman közlöm. Elmondom hogy van egy rossz tulajdonságom a cigi mellett, amit kell hogy tudj. Szeretnék őszinte lenni hozzád, fontosnak érzem hogy tudd ezt... Szóval így szoktam közölni. Nem vagyok rá büszke, mint ahogy arra sem hogy cigizek. De ez hozzám tartozik mint a cigi, ilyenről nem szabad hazudni szerintem.



2017. febr. 13. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az, hogy őszinte vagy a "jelöltekkel" becsülendő, viszont a drogozást elég kevés nő viseli el.

Hazudhatnál is róla, de pár hónap alatt úgyis kiderülne.

Nem gondolod, hogy megérné leszoknod a drogozásról?

2017. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos olyan munkát végzek ami sok utazással, és stresszel jár. Van hogy egy hétig otthon vagyok, de ez is telefonálgatásokkal, emailezéssel és számolgatásokkal telik. Ha utazok, akkor is ugyan azt csinálom, csak mellette utazok is. De nagyon szeretem a munkámat, és meg is fizetik, ami nem utolsó szempont. Van is időm általában évente kétszer nyaralni, de ez nem elég ahoz hogy kikapcsolódjak és tudjam csinálni egész évben. Ezért van szükségem kikaocsolódásra, amit a fű ad meg. Kicsi pihenés, vidámság, eszek egy jót. És újjúlt erővel kezdem a hetet. Heti két alkalommal szoktam. De ne értsd félre, enélkül is vidám vagyok, de ugye ez egy olyan kikapcsolódást nyújt, amit csak egy nyaralás tud. A hosszú sztorival arra akartam kilyukadni, hogy boldognak kéne éreznem magam, mert so-so minden megvan amit szerettem volna elérni. De mégse vagyok boldog. Mivel hiányzik egy komoly párkaocsolat az életemből. De hazudni nem hazudhatok egy ilyen dologról.

2017. febr. 13. 21:00
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Az emberek nem szeretnek maguk mellé olyan társat, aki szenvedélyek rabja, mert gyenge jellem és nem ura önmagának.

Szülőként sem ilyet álmodnak a gyerekük mellé.

Rajtad még a büdös és drága cigaretta is uralkodik.

Nyugodj meg, ha azt közölted volna, hogy alkoholista vagy, vagy játékgépfüggő, ugyanígy reagáltak volna.

Csak hasonlót fogsz találni magad mellé, normális lány ezeket nem fogadja el.

2017. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes milyen összeszedett és normális a kérdező hiába füvezik és cigizik. Van aki egy buta paraszt senkiházi pedig nem él semmilyen anyagokkal. Nem ez alapján kéne megítélni egy embert. És most lehet jönni azzal hogy függő meg "a rabja valaminek", és? Mindenki más tökéletes? :D Engem nem érdekelne hogy füvezel, inkább pozitívum.
2017. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Én meg néha papírozok, na?
2017. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi.

3-as. Nem tartam szenvedély betegnek magam a fű miatt. A cigi miatt annál inkább. Nagyon sokat gondolkozok rajta hogy letegyem. Sok értelme nincs is. Semmi jót nem kapok tőle, csak azt a kis nyugalmat amég 4percig szívom.

Szerinted ha letenném a cigit, és csak a fű maradna, az is gond lenne? Nem is látná soha hogy csinálom, de viszont természetesen tudna róla. Tehát mondjuk mikor elutazok akkor csinálom, így a páromnak fel se tűnne. És mivel nem cigiznék, lehet el is felejtené egy idő után.

2017. febr. 14. 00:01
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

-Drágám! Sorozatgilkos vagyok és holnap el fogom vágni a torkodat.

-Ó, semmi baj. A lényeg, hogy őszinte vagy, ezért veled maradok.

2017. febr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván neked is olyat kell keresni aki elfogadja... én pl szeretek sokat gépen játszani és asszonyt is bele tudtam vinni neha toljon velem par meccset. ha mérték megvan akkor nincs baj.

Jah és amugy fesztivalokon meg néha itthon is szoktam füvezni és asszony tudja, sőt ő kér meg hogy füvezzek es ugy szexeljünk :) Ennyit erről, azert sem szolna ha havi 1-2x tolnam csak nincs most ra penz masra kell...

Sok sikert hvaer, raszta lányok körében ismerkedj inkább ha tanácsolhatom vagy vidéki lányokkal!

20/f

2017. febr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Aztán meg majd rinyálsz, ha pszihózist kapsz. :D
2017. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
48%

Lehet a hozzáállásoddal van a baj, túl nagy feneket kerítesz neki, heti kettő az szinte semmi, a környezeted észre sem veheti, így aztán nagy a meglepetés, amikor bejelented, hogy én ám szoktam füvezni.

De ha neked ez ennyire fontos, akkor ismerkedésnél, már rögtön próbáld kideríteni, hogy a másik próbálta-e már, hogy vélekedik róla.

A másik lehetőség, hogy csak olyan lányoknál próbálkozol, akikről tudod, hogy ők is szokták csinálni.

2017. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!