Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyötör a bűntudat! Mit tegyek?

Gyötör a bűntudat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy bizonyos személyről egy másiknak mondtam valami olyat, amit jó ember sosem mondana és szégyenlem is. Ez a dolog az illető fülébe jutott. (Súlyos dologról van szó) Azóta természetesen bocsánatot kértem, ő megbocsátott és megmondta, hogy szeret és nem haragszik, de nekem még mindig borzasztó lelkiismeretfurdalásom van. Mert ilyet sosem szabadott volna mondanom. Mit tegyek? Lassan megfojt ez az érzés!

2017. febr. 13. 23:37
 1/2 la99 válasza:

Beszéltetek róla és valószínűleg megbocsáltot., Te kimondtad amit nem kellett volna, ez egy hiba volt (tanultál belőle). Koncentrálj arra hogy ezentúl ne hozd magad ilyen szituációba és mostantól legyen tiszta minden. Ne legyen esélye semminek visszafordulni rád. Mert ez tényleg nagyon rossz és szerintem az idő az egyetlen ami segíthet ezen az egészen.

Vedd körül magad olyan emberekkel akiknek, elmondasz valamit az magának tarsa is meg. Kitartást!

2017. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez lecke volt számomra egy életre. Sajnos néha vakok vagyunk és félreismerünk embereket, de nem láthatjuk előre, hogy mi lesz a vége. Ezentúl biztosan jobban megfontolom, hogy mit mondok és kinek, illetve kiben bízom meg. Remélem az idő tényleg begyógyítja a sebeket és nem szenvedek tovább ettől az érzéstől, a többiek pedig lényegében elfelejtik a dolgot.
2017. febr. 14. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!