Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vált ki belőlem...

BANDI21 kérdése:

Miért nem vált ki belőlem semmi semmilyen érzelmet?

Figyelt kérdés
Vegyünk néhány példát. Édesanyámmal eléggé rossz viszonyban vagyok mivel eléggé elhanyagolom a tanulást. Látszik rajta hogy majd bele őrül az egészbe de ez engem hidegen hagy. Jó sajnálom meg minden de nem nagyon érdekel. Nap mint nap megbántok embereket akik vagy csak üvöltenek velem hogy hogy lehetek ilyen hideg és érzéketlen vagy elkezdenek sírni. Hazudok, manipulálok mindenkit hogy nekem jó legyen de semmi bűntudat. Sokan félnek tőlem mivel tudják ha valamit tesznek ellenem akkor azt százszorosan kapják vissza. Agresszív nem vagyok mivel tudom ha valakit mentálisan teszek tönkre akkor az nagyobb nyomot hagy mint egy-két törött csont. Nah valaki tudja mi lehet velem?

2017. jan. 16. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez durva. Ismerem egy ilyen embert.

Szerintem ez neked lelki eredetü, valami trauma a múltban?

2017. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Tiszteletem, hogy elismered.

Szerintem keress fel egy pszichológust, ő biztos tudna segíteni.

Vagy keresgélj a múltadban.

2017. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Feltűnősködő átlagtini. Mind marha különlegesnek hiszitek magatokat, a lányok az ezotéria terén hirdetik magukat tapasztaltnak, ti fiúk meg azt hiszitek, hogy hatással vagytok "mentálisan" bárkire, szerencsétlen idegbeteg szülőanyátokon kívül. Hát gyerekem, én jót röhögtem rajtad, az jó ha nem tanulsz, kellenek tanulatlan prolik is a világra, akik felnőttként hőbörögnek, hogy a rohadt kormány miatt nincs pénzük semmire.
2017. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ö épp nem feltünősködik csak leszr mindent..
2017. jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne jó nekem feltűnősködni pont itt? Mit érek el azzal hogy max 10 ember rá talál a kérdésemre és kb 10-15 percig rablom az idejüket?
2017. jan. 17. 07:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok kicsi sokra megy->szexualitás topic.
2017. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Érdező ezt mi nem tudjuk, kérdezd magadtól.
2017. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
*kérdező
2017. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérdező. A kérdésedre válaszolva azért mert egy velejéig romlott empátiától mentes, utolsó, hazug, manipulatív önző féreg vagy. Még az édesanyáddal is.

Vagy, van a másik véglet: kamasz vagy.


De most komolyan! Mit vársz tőlünk? Gyökeres változást csak akkor fogsz elérni ha tényleg változni akarsz. A kérdést feltetted tehát vagy érdekel a dolog, és te is beleuntál a kis szerepedbe, vagy csak feltünősködni akarsz.

Ha változni akarsz kezdd azzal, hogy bocsánatot kérsz azoktól akikkel féreg voltál, majd felkeresel egy pszchihológust és ő megmondja van-e problémád vagy egyszerűen csak egy tipikus önző ember vagy.

2017. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!