Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Már körülbelül 6 éve nem vagyok képes elfogadni azt ahogy kinézek pedig régen is ugyan ez a testem volt. De mióta felsős lettem azóta nem tudom elfogadni a testem de leginkább az arcom kinézetét. Amióta ez van azóta van kevesebb barátom, lámpalázam lett és senkivel nem tudok kommunikálni normálisan. Remélem tudtok mondani pár dolgok ami segíthet!

2017. febr. 14. 23:13
 1/3 Umaku ***** válasza:

Az arcodon nem tudsz valami sokat segíteni, de ha eljársz valamilyen sportra, vagy edzel akkor az sokat tud változtatni (persze idővel).

Amúgy küldhetnél egy képet :)

2017. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt fogd fel, hogy nem kell versenyezned senkivel! Különbözőnek szántak minket, úgy vagy jó, ahogy vagy!
2017. febr. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni. Például kondizni( ha fiú vagy). Lehet nem vagy olyan jóképű, viszont lesz jó tested és a sport lélekben is megerősít, oldja a stresszt, lesz önbizalmad. Kamaszkorban szerintem ez az érzés mindenkit utolért, hogy ő "nem elég jó", de hát nincs olyan az életben , hogy tökéletes. Mindenkiben van valami jó és azt kell szeretni benne.
2017. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!