Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit adnál, egy kívánságért...

Mit adnál, egy kívánságért cserébe?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy eléd állna egy ismeretlen és közölné, hogy a hátralévő életed feléért cserébe teljesíti egy kívánságodat.

A kívánság azonban kötött keretek közé szorul. Nem lehet olyan kívánság, ami kimozdítja a világot a hétköznapi menetéből, és a múlton sem változtathatsz olyan mértékben, hogy annak nagy/rengeteg embert érintő gyakorlati hatása van a "jelenre".


Szóval egy átlagos, kiskapukat nem megengedő kívánságról van szó. :)

Mit kívánnál? Belemennél?



2017. febr. 15. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

amit akarok azért teszek, elérem a saját erőmből

én visszautasítanám az ajánlatot, igazából komolyan sem venném az illetőt...


23F

2017. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Fele annyit eljek? Baromi nagy biznisz
2017. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, mert ha az életem felét adnám, akkor alig élvezhetném ki a cserébe kért kívánságot, ami ráadásul nem lehet bármi a szabályok szerint. És amit kérnék az nem fér ebbe bele, mert nem felel meg a kikötésekbek. Inkább megpróbálom elérni én magam, hogy aztán ha sikerült sokáig élvezhessem, ne csak addig, míg az meg van szabva. De az első hozzászólóval 100%-ban egyet értek.
2017. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
Sok della, egy kövér dzsoint, örömlányok és péééz
2017. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Megegyeztünk! A most első osztályos kisfiam holnaptól ne legyen Aspergeres!
2017. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én belemennék, és azt kérném hogy értsem meg az egész mindenség "működését". A robotolós mindennapjaim mit érnek? Felkelek, robotokol a suliban, vagy a munkában, lefekszek, és így folyik az idő mellettem, ezt az időt én eladom szívesen, sokan ingyen is eladják. Legalább nem úgy halok meg, hogy semmit nem tudtam meg az életről. És akkor még a nyugdíjas éveimre se kellene spóroljak :D.
2017. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
én már csak azért se mennék bele, mert ha odaadnám a fél életemet szerintem a kívánságom pillanatában holtan esnék össze :D akkor meg mi értelme? :) én is úgy gondolom, hogy amit szeretnék azt el is fogom érni, szeretem az életet, minden kihívásával nehézségével együtt... jó látni ahogy kialakulnak az elképzeléseimhez a szálak és a végén ott van a végcél.. :)
2017. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt kívánnám, hogy 200 évig éljek gazdagon. Ha lejön a fele még mindig jól jártam :D
2017. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"én már csak azért se mennék bele, mert ha odaadnám a fél életemet szerintem a kívánságom pillanatában holtan esnék össze "

Na, most már hiszek a PISÁNAK hogy rettenetes Magyarországon a számtan oktatás.

2017. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

vicc:

Tanárnő: annyira buták vagytok, hogy az osztály 50%-át megbuktatom

Diák: dehát nem is vagyunk annyian!

2017. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!