Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadnátok ezer milliárd...

Kizcar kérdése:

Elfogadnátok ezer milliárd forintot úgy, hogy cserébe egy jó embernek valahol a világban meg kellene halnia érte?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hogy fiatalnak, idősnek, boldognak, boldogtalannak, fehérnek feketének, sárgának, barnának kellene meghalnia, a lényeg, hogy jóravaló lenne az illető, bárhol is van a Földön.

A pénzt csak magatokra és családotokra költhetnétek, semmiféle jótékonykodásra?


Szégyellem magam, de egy kicsit az igen felé húz a szívem.



2015. okt. 3. 14:52
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
64%
Nem. Én hiszek abban, hogy ha megmentesz egy embert, sokkal többet kapsz, mintha elfogadod azt a pénzt. 13/L
2015. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer mindenki meghal, ez az élet rendje. Percenként több jó ember hal meg. Én nem fogadnám el a pénzt, de tudom hogy ettől függetlenül is meghal jó ember valahol a világban...vagy épp az országunkban.
2015. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hizzáteszem lehet öngyilkos lennék a lelkiismeretfurdalás miatt. Számomra valahogyan ez mégis nehéz kérdés.
2015. okt. 3. 15:02
 4/29 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bárki is megtudná állapítani ki jó vagy rossz ember.
2015. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Nem
2015. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem, rossz embernél viszont nem lenne korlát, veszhet akármennyi.
2015. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadnám.:S
2015. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Pontozzatok le,de én gondolkodás nélkül ha garantálják hogy nem ismerem az illetőt.
2015. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem lenne értelme elfogadni. Inflációt generálna, és máris elértéktelenedne. Egyébiránt elfogadnám, nem oszt nem szoroz a nagyvilágban.
2015. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Talán szívtelen vagyok de elfogadnám a pénzt. Csak akkor ha az illetőt nem ismerem, vagy nincs ismerősöm akit megérintene a halála
2015. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!