Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szánalmas az, amikor...

Nem szánalmas az, amikor valaki a 15-20 éves szakadt verdájától van elszállva?

Figyelt kérdés
Ismerek néhány embert a távolabbi környezetemben, akik nem voltak túl népszerűek a suliban, lusták voltak tanulni, a felnőtt életben sem értek el sokat, de vettek egy öreg BMW-t vagy Audit és úgy feszengenek benne, úgy beszélnek róla, mintha nem is tudom... legalább egy Bentley-ben ülnének... Ismertek ilyen embereket?? Nem szánalmas ez egy kicsit??? Manapság már ez elég valakinek?? Ettől lesz valaki???

2017. febr. 15. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet neked nem nagy szàm, de ha valakinek csak arra tellik azt miert kell leszòlni? Ismerősömnek "csak" egy kis Suzukija van, de neki az az èrtèk, arra büszke. Tudod, nem mindenki tud megvenni egy több 10 mikliòs ùj autòt. Vagy szerinted akinek nincsen ilyenje az àssa el magàt?
2017. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na vègre valaki.. azt hittem egyedül vagyok a vélemènyemmel. Legalább is eddig mindenki azt mondta, nagyképű vagyok. De amúgy nem az a gáz, hogy ilyen kocsid van, ha jó ember vagy. De az nagyon, amikor azzal próbálsz vagánykodni, csajozni, vagy többnek képzeled magad a faluban.. rosszul vagyok ezektől!
2017. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ők néznek minket hülyének. Azt hiszik nem tudjuk, hogy ezek az öreg német gyártású autóktól manapság már úgy szabadulnak meg a németek, már ott Németországban is alig adnak érte valamit, még örülnek is ha egy üres agyú megveszi tőlük látható összegért. Annyit esznek mint egy nagy terepjáró, fizesse csak.
2017. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Nincs ezzel semmi baj. Ha pl. 25 év körüli ács vagy festő szakmunkás lennék, "kemény" 2 millió Ft lenne minden spórolt pénzem (ezenkívül szinte csak ruhám meg egy albérletem lenne), akkor én is ezt egy 2 milliós Audi A6-osra költeném.


Egyszerűbb csajoknál ezzel tudnék legjobban bejönni, eljátszanám nekik a sikeres "építőipari vállalkozót".

2017. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maga az öreg kocsi nem baj,ha rendes jó ember normálisan jár vele.

Az ezer éves BMW-s,meg Audis feszengést a primitív feltűnősködős pr0lik csinálják,ami ugyan gáz egy komolyabb társadalmi rétegben,de mégis a buta pronyóknak ez a cirkusz jön be.Fel lehet szedni vele buta csikkes muffokat,meg egy két hobó havert,aztán ezzel ki is fújt a menőzés.

2017. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Van ilyen, az én ismeretségi körömben is. Egy rossz ripacs, aki semmi más módon nem képes felhívni magára a figyelmet. Valami osztrák bontószökevényt rakott tele led-csíkokkal, matricákkal. Időnként a közeli parkolóban próbál egy burnout-ot előadni, kukából kihorgászott gumikkal.

Elmondása alapján, ilyenkor ő valóban királynak érzi magát.

Ezek az emberkék szeretnek hangoskodni, arcozni, vitázni. Számukra az a legnagyobb kín, ha nincs ellenfél, nincs közönség, nem tudja magát produkálni.


Egyszerűen nézd levegőnek, attól tuti megőrül. ;)

2017. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azzal szerintem sincs baj, ha valaki nagyon szereti az autókat és szeretne egyet, de nincs pénze újra. Nem is erről beszélek, igaz nekem nincs is autóm, mert Budapesten élek és tökre elég a tömegközlekedés. Vidéki városokban, falvakban persze más, mert ha nincs tömegközlekedés és el kell menned mondjuk bevásárolni nagyobb tételben és kint meg esik a hó, hideg van, messze kell menned stb... akkor rendben van, kell is a kocsi. Én arról beszélek, hogy egyeseknek más témájuk sincs, mint a majdnem széteső ócskavas, hogy most viszi mosatni, most vett bele ezt-azt, most mennyit tankolt, mennyi lehet egy új gumi stb... extrákkal tele rakja, amik majdnem többe kerülnek, mint maga az autó és úgy beszél róla, mintha legalább egy Rolls Royce lenne. Na szerintem ez a gáz...
2017. febr. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!