Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi tulajdonság egyfajta...

Feketeruhasember kérdése:

Az alábbi tulajdonság egyfajta személyiség jegy, vagy az intelligenciához van köze?

Figyelt kérdés
Pl ha egy ügyintéző vagy eladó, jegykiadó, ellenőr, rendőr stb akárki akármilyen helyen és időben, akivel szemben adott helyzetben egyfajta alárendelt szerepben vagyunk és a problémánk megoldásában, információ megszerzésében vagy az esetleges következmények pl büntetés elkerülésében csak az ő jóindulatokra számíthatunk akkor vagy megpróbálunk együttműködni és alázatosnak lenni, nem hepciáskodni kiokítani MÉG AKKOR IS ha egyébként egy kőbunkóról van szó vagy maradunk az "amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten" verziónál és elküldjük a sunyiba, jól meg mondjuk neki merre legyen arccal. Saját tapasztalatom szerint az első esetben általában(nem mindig de a legtöbbször) sikerül megoldani a helyzetet és megkaphatjuk/megtudhatjuk/elkerülhetjük amit kapni,tudni,megúszni szeretnénk. Sokszor megfigyeltem hogy ezzel módszerrel néha egy tuskó is észreveszi magát és hangszínt vált és ő is elkezd normálisan beszélni vagy hirtelen elhallgat zavartnak tűnik és készségesen kiszolgál, mert egyszerűen nem erre számít a stílusából kifolyólag. Nem számít rá hogy úgysem tud felqrni és állít magán inkább. Gyakran megfigyeltem hogy előttem áll valaki a sorban ugyanazzal a problémával mint én és ideges lesz mert nem úgy történik minden azonnal ahogyan ő azt szeretné, majd amikor én kerülök sorra akkor valahogy mégiscsak el tudom érni amit szeretnék. A fő kérdésen túl, te melyik csoportba sorolod magad?
2017. febr. 15. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az vagyok aki nyugodtan beszél mert általában így segítőkészebbek, nem fajul el a dolog és a bunkò ember is magára ismer.
2017. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Személyiségjegy. Higgadtság, nyugodtság.

Azért könnyebb így elérni a dolgokat, mert a legtöbb ember szereti, ha hízelegnek nekik.

2017. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!