Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért lehet...

Szerintetek miért lehet ilyet? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 10.osztályos egy gimiben, még 9.-ben nem nagyon beszélgettem senkivel és nem nagyon beszélgettem fiúkkal, viszont most elkezdtem beszélgetni egy fiúval a suliban, eleve az összeismerkedésünk is furi volt (de nagyon romantikus, mert megvédett), viszont mostanában azt vettem észre, hogy játszik velem, nem úgy, hogy mondjuk beszél,flörtöl más lányokkal, hanem tesztel, hogy mennyire vagyok manipulálható ( pszichológusnak készülök, szóval sokat olvasok a témában) és tetszik neki, hogy nem nagyon tudok mit reagálni a dolgaira. Viszont érzem, hogy szeret mert nem szokott lelkileg terrorizálni és visszahallottam, hogy érdekesnek tart, gondolom ez miatt nem szakított velem, mint az eddigi barátnőivel. De néha úgy érzem, mintha semmi érzelem nem lenne benne, ha pl. valakit átver valami miatt akkor a hülye haverjaival csak röhög rajta, vagy ha valaki beszól neki valamit, mindig nagyon durván áll bosszút. Tudom ez olyan klisésen hangzik, hogy hú milyen rosszfiú meg menőkkel van és biztos csak egy bunkó idióta, de nem mert jeles tanuló és orvosira készül, de van benne valami nagyon fura, mintha direkt barátkozna azokkal a srácokkal, mintha mindenre lenne egy terve és semmi nem lenne véletlen, plusz még azt vettem mostanában észre, hogy egyre jobban vonzódom hozzá, pedig tudom, hogy nem kellene mert csak koppanni fogok, de van benne egy bizonyos ,,valami'' ami megfog. Szerintetek mi lehet ez? Tudom nagyon kaotikusan írtam len, de remélem valamennyire lehet értelmezni, mert eleve ez a helyzet olyan fura nekem, nem tudom már mit csinálok jól és úgy érzem igazából arról a srácról se tudok semmit, hogy igazából milyen.
2017. febr. 15. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy pszichopataval vagy egyutt, sajnalom. Ha nem hiszed keress ra a pszichopatia tulajdonsagaira, es aztan megbizonyosodhatsz felole te is.
2017. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!