Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha állandóan...

Mit csináljak ha állandóan érzelmi vasúton vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Van amikor nagyon boldog vagyok van amikor semennyi kedvem sincs. És ez független a kornyezetemtol általában.

Iskolan kivul szoktam inkább emberekkel beszélgetni. Iskolába keves emberrel, baráttal beszelgetek mert nem birom a nagy társaságot, hogy a sarokból belepofaznak hogy mit beszélek, nem tudom magam benyalatni az emberekkel. Nekem ilyen kepessegem nincs. Világéletemben mindig volt" barátnő" de egyik se volt barát, sőt, kamubarat. Most van néhány. Valahogy a sajat nememmel nem tudok kijönni

Viszont a pasikkal nagyon kitudok jonni, azt mondjak h ilyen egy lany aki nékik való.

Azt sem ertem hogy az emberek miert kérdezősködnek tolem annyit? Persze válaszolok kulonben sose rázom le őket, de akkor is.

Biztos feltünt hogy elkalandoztam a lényegről, de ezek a dolgok amik tudnak bosszantani.


2017. febr. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Max hullámvasúton! :D A vasút az egyenes. :) A hullámvasút az egyszer fent, máskor lent.


Szimplán szállj ki ebből a járatból.

2017. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"sajat nememmel nem tudok kijönni

Viszont a pasikkal nagyon kitudok jonni, azt mondjak h ilyen egy lany aki nékik való."


Hadd segítsek: valami irgalmatlan nagy gond van a személyiségedben, vagy a viselkedésedben, amit csak a punciillat tud elfedni. Magyartanároddal hogy jössz ki..?

2017. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, most ebbe a korba értél. Ezen mindenki átesik. 18F
2017. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Te mirol beszelsz? Nem puncival teszem magam érdekessé.

Arrol meg nem tehetek hogy sok lany pletykás, kibeszeli a masikat, nyavog

2017. febr. 15. 21:39
 5/5 acelsziv ***** válasza:
Az érzelmi hullámvasút annak a jele, hogy van valaki a környezetedben aki elnyom, leértékel téged. Ezt az embert keresd meg és iktasd ki.
2017. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!