Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen férfira mondják azt,...

Milyen férfira mondják azt, hogy a jég hátán is megélne?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Google > jég hátán is megélne jelentése.
2017. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden akadalyon túlmegy.küzdő szellem, nem állíthatja meg semmi.
2017. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, olyan ember, aki feltalálja magát, bárhova kerül és boldogul.Összefügg ez azzal, hogy pl. anyagi téren több van neki? Sok pénze van?
2017. febr. 16. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a lényege:

"Akkor ha jól értem, olyan ember, aki feltalálja magát, bárhova kerül és boldogul."


Ez már nem feltétlenül igaz, de nem zárja ki:

"Összefügg ez azzal, hogy pl. anyagi téren több van neki? Sok pénze van?"

2017. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak férfiakra mondják, én megkaptam ezt nőként is elég sokszor a barátaimtól, igazuk is van :)

Pontosan ahogy írod, olyan ember, aki feltalálja magát, bárhova kerül és boldogul. Az anyagiakkal ez úgy lehet összefüggésben, hogy az ilyen emberek általában kitartóan dolgozik a céljai elérése érdekében, nem tántorítják el random akadályok, nem roskad magába, ha nem sikerülnek a dolgai vagy ha rossz éri az életben, hanem megtalálja a módját, hogy kitörjön a helyzetéből. Ez a hozzáállás pedig később anyagilag is megtérül.

Én a nulláról kezdtem, támogatás, pénz és hátszél nélkül, de folyamatos önfejlesztéssel már most elég messzire jutottam. És még hol a vége :)

2017. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mint MacGyver volt. Mindig mindenhol feltalálta magát, nem hátrált meg az akadályoktól, hanem szembe nézett velük.
2017. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!