Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erős emberek! Ha az utcan...

Erős emberek! Ha az utcan vagy nyilvanos helyen valakit csak úgy elkezdenenek utni verni akkor megvedenetek az illetot vagy inkabb kimaradnatok a dologbol?

Figyelt kérdés
tegyuk fel az aldozat semmi rosszat nem tesz, csak el szerencsetlen menne a dolgara es csak ugy megtamadjak.

2017. febr. 18. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Nem kell nekem a probléma, még engem visznek el a rendőrök és én fogok csücsülni.


Ha egy gyerekről, nőről vay idősről van szó, akkor persze odamegyek és szólok, ha kell el is jár a kezem, amikor már önvédelemre lenne szükség.


De ha egy tök átlag férfibe belekötnek akit nem is ismerek, akkor védje meg magát.

Magyar rendőrökből kinézem, hogy rámkennek valami önbíráskodást vagy bármit.

2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos alapvetően nem lehet egyértelműen igennel vagy nemmel válaszolni erre a dologra.

Amúgy meg ezt a kérdést azt tudja igazán értékelni akinek már volt utcai verekedése és mondjuk csúnyán sérült is (sajnos nekem volt,és sérültem)

EGY PÉLDA

Egy buszmegállóban álltam amikor egy pasi elkezdte rángatni a csaját és egymással ordítottak mint a fábaszorult féreg. Nagyon csúnyán tépte a csávó a barátnőjét még meg is ütötte.Amikor ugy döntöttem hogy odamegyek és szólok még a csaj vágott pofán h mit avatkozok az ügyébe és takarodjak el.

Ugye érted?:D

még az én k... anyámat.

Az első válaszolónak igaza volt abban hogy lehet h a rendőr (ha beavatkozol és leütöd a csávót) még téged ültetnek le,ki tudhatja?

PERSZE ha gyereket baszogatnak akkor mindenképp közbelépnék.

HA csajt ,vagy idős embert... hát lehet g*cinek tűnök de mérlegelnék.... Mert van különbség a bátorság és a botorság között.

ha mondjuk 3 jól megtermett legény körbe vesz egy csajt....ink aztmondom h imádkoznék hogy helyesen döntsek. Ha viszont csak 1 akkor egy percig sem gondolkoznék

én nem viszem a vásárra bőröm idegen emberért

MÁSIK PÉLDA

egyszer láttam h szórakozóhelyen 3-4 ütést kapott egy férfi,oda akartam menni ,mire az egyik ismerősöm állított meg h oda ne merjek menni mert ismeri a srácokat.És a verekedés azért van mert akit ütöttek,előtte 2 héttel egy házibuliban lopott a házból és megerőszakolta a barátnőjét.

msot h ez igaz e vagy sem nemtudom,de a történet lényege h nemtudhatjuk mibe avatkozunk bele,hisz lehet h némiképp "igazságos" amit kap az ember

2017. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"És a verekedés azért van mert akit ütöttek,előtte 2 héttel egy házibuliban lopott a házból és megerőszakolta a barátnőjét."


Na épp ez az,hogy azt se lehet tudni,hogy kit miért ütnek.Múltkor néztem egy magyar videót,két drogos csaj belekötött utasokba a héven.lezavarták őket,aztán az egyik fickó is leszállt akibe belekötöttek,még utána is inzultálták,közben jött egy fazon,aki azt se tudta mi a szitu,és nekiesett a fickónak...

2017. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igaza van annak aki azt írta, könnyen még ő válhat igy vádlottá.

a szabályszerű megoldás rendőrt hívni s majd ő eldönti mi a teendő.


csak mellékesen megjegyzem, ismerősöm megvédett egy nőt 3 támadó cigánytól. pechjére kamerák előtt. a cigányok nem adták olcsón a helyzetet így komoly verekedés lett. csakhogy ismerősöm képzett küzdősportokban. mivel a cigányok nem adták olcsón a helyzetet, ahogy írtam, amikor az egyik már félig a földre rogyott fejbe rúgta hogy ne álljon már föl. A kamera ezt a rész tisztán vette, de a korábbi ellenállás nem annyira tisztán. így a védett pozícióban levő bíró ezt kivégzéshez hasonlíthatta, főleg, hogy komoly fülcimpa sérülés történt. Nem lett annyira nagyon súlyos az ügy, egy hónap börtönt kapott ahol megtudta magát védeni az inzultusoktól, csakhogy emiatt kimaradtak komoly vizsgái és büntetett előéletű lett. Szóval kell a francnak ilyen.

2017. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!