Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy facebook-os baba-mama...

Egy facebook-os baba-mama csoportban azt a dokit szidják csomóan, akinél szültem, és én nagyon szerettem. Megvédenétek, vagy nem szólnátok bele? .

Figyelt kérdés

Egy pár hetes terhes kismama tette fel kérdésként, hogy melyik dokit válassza az én dokimat vagy egy másikat.

Én nagyon elégedett voltam az orvosommal, sokan bunkónak tartják, de én ennek nyomát sem találtam benne, kedves volt, lelkiismeretes, és szakmailag is szuper.

Most csomó kismama nekiesett, és mindennek elmondják...olyan is, akiről tudom, hogy nem is nála szült....

Én szívem szerint kiállnék mellette, a férjem szerint ne szóljak bele egy ilyen fórumon névvel, arccal....

Ti mit tennétek?


2015. szept. 19. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Leírnám a saját tapasztalataimat, véleményemet.
2015. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Na. Ismerős a helyzet.

Én XY dokihoz jártam, aki mosolygott, kedves volt, mindenre válaszolt, nem volt durva, stb stb, szóval teljesen elégedett voltam vele.

És egy csomóan szidják őt is. Nem csak neten, hanem pl 2 barátnőm is, akik már jártak nála.

Én a barátnőimnek annyit mondtam, h velem teljesen normális volt mindig és ennyi. Nem folytam bele semmibe , nem védtem, nem győzködtem őket.

Neten meg nem szólnék semmit. Igazából semmi értelme.

Vagy beszólnának neked vmit, ami rosszul esne vagy amin felhúznád magad, vagy nem tudom... De igaza van a férjednek, ne szólj bele. X-eld le az oldalt és felejtsd el, örülj, h veled kedves volt. :)

2015. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
A férjed tanácsát fogadd meg. Hagyd is el ezt a csoportot, ettől nem lesz semmi sem jobb.
2015. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Csatlakozom a 2. válaszolóhoz,tök igaza van.Én is így jártam.2x szültem annál a doktornőnél,előtte volt egy méhszájseb műtétem is-Nála-fél évvel ezelőtt egy sterilizációs műtétem(szintén Ő végezte).Én nem 100,hanem 1000%-ig elégedett vagyok Vele.Olyannyira,hogy a pici lányomat is Hozzá fogom vinni,mivel gyerek-nőgyógyász is.Olvastam Róla ezt-azt,de én soha semmi negatívumot nem tapasztaltam,holott 13 éve járok Hozzá.Én biztos nem "kődobálásba".Te azt tapasztaltad,az a másik ember meg amazt.Hagyd a csudába,és örülj,hogy Te nem vagy a delikvens helyzetében.
2015. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én max privátban írnék ennek a kismamának, de tényleg semmi értelme neten leírnod, csak lehordanának.
2015. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
A 4. vagyok.Mármint biztos nem mennék bele a kődobálásba.
2015. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké, csak úgy megsajnáltam szegény jó dokit... Szerintem kifejezetten nagyon jó fej :). És kígyót-békát kiabálnak rá, aminek szerintem a fele sem igaz... Miért ilyenek?? :(..
2015. szept. 19. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Hagy a csudába! Nem hinném, hogy sok orvos akad, akiről mindenkinek egyöntetű véleménye van. Sokaknak az szempont, hogy az orvos olcsó legyen, másnak az, hogy pátyolgassák a lelkét, megint másnak az, hogy "kemény kézzel" fogják. Ami Neked megfelel, nekem már nem biztos.
2015. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes a többség, hogy nem írná le a saját pozitív tapasztalatait, mert hogy "arccal meg névvel ". Mindenki mellett így allnatok KI? Pontosabban nem allnatok ki senki mellett, mert névvel, meg arccal.... És akkor mi VAN? Konkrétan mi történik, ha 200 ember szidja doktor Ikszet, Szabone Kiss Éva meg leirja, hogy ő semmi negatívumot nem tapasztalt, szerinte nagyon jó orvos? Tán másnap megjelenik a rendőrség és letartoztat?
2015. szept. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem h miert irja mindenki h hagyd...en megvedenem, ha ugy erzem megerdemli es igazsagtalanul bantjak.
2015. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!