Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen álszentek az emberek?

Miért ilyen álszentek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha válaszolok egy kérdésre, és nem a várt válasz jön, akkor töröltetik. És ami meglepő, hogy annakellenére, hogy abszolút nem szabályszegő, mégis gyakran az ilyenek törlésre kerülnek,
2017. febr. 19. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem,pedig nem szoktam fikázni embereket.'-De ha fáj az igazság nincs mit tenni.....
2017. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én mondjuk a moderátorokat Sem értem.

A kérdés az Volt, hogy "hogy segítenél azon aki el akarja az életét dobni?"


A válaszom kicsit drasztikus, de szerintem nem szabályszegő, hogy "adnék neki kötelet".


Nyilván az ember más segítségre gondolt, de én ezt tenném. (Mellesleg ettől magukhoz térnek azok akik csak hisztiznek)

2017. febr. 19. 20:48
 3/12 A kérdező kommentje:

A másik hasonló meg az én kérdésem Volt, hogy mit szólnának, ha a kisautókat adóztatnák meg, és felsoroltam pár logikus, de morálisan nem biztos hogy kifogásolhatatlan érvet rá.


Erre jöttek egyből mindenféle pöcepucoló modorban az anyázások, és mit tesznek? Törlik a kérdést.

2017. febr. 19. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy pár, amit töröltek. De miért olyan nagy baj az? A kérdezők leginkább azért kérdeznek, mert adott fajta választ szeretnének a kérdésükre, nem kötelességük mindenféle válasznak teret engedni.
2017. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert mindenkinek más a fájdalomküszöbe.

Ha valakinek öngyilkos lett valamelyik családtagja, biztosan nem esett jól neki, hogy te kötéllel segítettél volna.

Az egy dolog, hogy a többiek szerinted álszentek, de a valódi baj az, hogy te meg egy kicsit sem érzed magad érzéketlennek!

2017. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"te meg egy kicsit sem érzed magad érzéketlennek!"


Ezt honnan tudod? Dehogynem. De ezen nincs mit szégyenlni. A többség meg rosszindulatú, én csak érzéketlen vagyok de nem rosszindulatú. Nem értem hol a probléma.

2017. febr. 21. 21:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, igen, és aki rosszindulatú, az még ettől okosnak és jobbnak is érzi magát, és letagadja hogy rosszindulatú. Én legalább egyenes vagyok.
2017. febr. 21. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, hogy létezik rosszindulat is a világon, de ettől még nem lesz jó tulajdonság az érzéketlenség.
2017. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én legalább egyenes vagyok."


Nem.

Te nem egyenes vagy, hanem Aspergeres...

2017. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Te nem egyenes vagy, hanem Aspergeres..."


Még ha az is lennék, az csak egy veleszületett betegség lenne amiről nem tehetnék.

A magadfajta pállottszájú kommenthuszárt viszont meg lehetett volna még idejében nevelni, ha a szüleid mondjuk veled fogalkoznak. De már valószínáleg gyerekként Sem szerettek, így megértem a felnőttkori frusztrációd.

2017. febr. 22. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!