Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Ennyire felszínes lennék, vagy ez normális? Van valaki, akinek a személyisége bejön, és kedvelem, viszont a külseje egyáltalán nem vonzó számomra. És emiatt sorolom haver kategóriába.

Lány vagyok és 18 éves.



2017. febr. 21. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj.

Az a baj, ha csak a külseje miatt lennél vele.

meg értem én, hogy a belső számít, de azért a külső is nézzen ki valahogy!

Meg simán lehet, hogy nem a külseje miatt nem vonzó neked, csak te ezt nem érzed. Én a barátommal nagyon jól, és mélyen el tudok beszélgetni, de ha ez hiányozna, szerintem nem is lennék még vele. (jó, persze mást is szeretek benne, de ez a fő szempont.)

2017. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2017. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire függhet attól, hogy hol a határ, de akkor is idővel a saját tapasztalataid megmutatják neked, hogy érdemes lenne-e engedni kicsit az úgynevezett igényekből. De ez is egy igen képlékeny valami. Nekem sincs előnyös külsőm, mégis néhány lánynál kimondottan megfigyelhető, ahogy "átállnak az én oldalamra" némi kötetlen csevely után, és rendesen ügyelnem kell, hogy ne tűnjek könnyű prédának, pedig ha tudnák... :D
2017. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vagy ettől rossz ember, legtöbbünknél ez így működik. Viszont ha bejön belsőleg, akkor a sok haverkodás hatására el fognak indulni benned az érzelmek és átkapcsol téged "Leszarom hogy nézel ki" üzemmódba.

Apám mondja mindig hogy fiú és lány között nem lehet barátságot fenntartani, mert előbb utóbb az egyik fél majd többet akar. Így működünk.

2017. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!