Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már ilyen?...

Veletek volt már ilyen? Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
A mai nap jöttem haza iskolából, vártam a nagybuszmegállóba a buszt, eközben kettő srác, és egy lány jegyzetfüzetekkel szaladgáltak ott, és az egyik srác odajött hozzám. Azt mondta, hogy valamilyen média cégtől jöttek, foglalkoznak reklámok készítésével stb.. (gondolom értitek mire gondolok) és hogyha gondolom szívesen elmehetek egy megbeszélésre, a nevemet, édesanyám nevét, majd pedig egy telefonszámot kértek. Azt mondták majd hívni fognak. Egyébként engem ez a téma ami izgat, ez a média, ezt is szeretem csinálni, érdekes hogy pont adott nekem ez a lehetőség. Mondták hogy semmilyen lehúzásal nem kapcsolatos, és fizetnek is nekem. Mit gondoltok? Ti ezt nem tartjátok gyanúsnak? Szerintetek belemenjek? Minél több tapasztalt ember, vagy aki ebben a témában van benne, várom a válaszokat! :)

#munkalehetőség #gyanú #Odajött hozzám egy ember #média munka
2017. febr. 21. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még évekkel ezelőtt 8.ban így próbáltak adatokat elhalászni. Ez egyértelmű hogy kamu, normál helyeken nem egy buszmegállóban szednek fel gyerekeket, ráadásul anyukád nevéből meg egy telszámból honnan emlékeznének hogy kit kell értesíteni? Remélem több adatot nem adtál meg, szólj otthon is inkább!
2017. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen elmondtam anyumnak egyből, telószámot kértek csak, meg a nevemet, és anyum nevét. További válaszokat is várom, de a tiédet is nagyon köszi, egyenlőre fogalmam sincs hogy mit csináljak.
2017. febr. 21. 18:34
 3/9 anonim válasza:
45%
Menj el ne bizonytalankodj! Aztán meg látod mit akarnak.
2017. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen okból kifolyólag nincs jó érzetem ezzel kapcsolatban. Bár mondták hogy szülők is jöhetnek nyugodtan. Csak nehogy valami balhé legyen.
2017. febr. 21. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenebe az egeszet. Az ilyen alakok ketbalkezesek. Ha tenyleg erdekel a media, tanuld meg. Manapsag iskolak epulnek ra. A buszmegalloban hitegetoket pedig keruld. Nem erdemes elmenni hozzajuk. Foleg ha ugy erzed valami nem stimmel.
2017. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem rég jött az sms, és egy tehetségkutatóhoz keresnek gyerekeket. Közben egyik osztálytársam írta hogy vele ugyanez volt, asszem 250.000-et kellett fizetni a beiratáshoz, szóval ha ez igaz, akkor sok értelme nincs, hát köszönjük szépen.:D
2017. febr. 21. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs jó érzésed, ne menj.


Ha ilyen piackutatásos izé érdekel tudok adni email címet, amikre küldözgetnek időnként termékteszteléses, véleményezős csoportokról infókat, amikre lehet jelentkezni. Cserébe adnak valamit, pénzt, vagy utalványt.


Pl. ilyen egy-egy levél "2.kerületben lesz:

Olyanokat keresek akik nem jártak-vagy nem sűrűn a Fény utcában!

Dolgozunk többen a csoportokon,ha valamelyik megfelelő-beleillesz,meg kell néznem szabad-e még a hely.

Az instruktor mindenkiről fényképet kér,ezt tudjátok!Nem én kérem le kell adnom(gondolom csekkolja ismerős-e neki az ember)


Budai kerületekben lakók kellenek(nem a bejelentett cím érdekes,hanem ahol konkrétan lakik):11,12,1,2,3 kerület.(Nem dolgozik,itt lakik több éve!Szeret budai lenni,és ragaszkodik is Budához)

A megjelölt Plaza a kedvence,ahová autóval jár!(nem a lakóhely közelsége miatt)

Kell is legyen autója, és azzal járjon a plázába! Fontos,mert a parkolási szokásokat,a plaza telítettségét,ismernie kell.


1 csop.:05.10. 17:00 19-21 éves-nincs gyereke.Alle/Aréna/Westend vagy egyéb pláza a kedvence

2 csop.:05.11. 17:00 22-37 éves-nincs gyereke.Aréna/Westend a kedvence

3 csop.:05.12. 16:00 22-37 évesek-nincs gyereke.Aréna/Westend a kedvence

4 csop.:05.15. 17:00 22-37 éves 0-14 év közötti gyermeke van./Aréna/Westend vagy egyéb pláza a kedvence

5 csop.:05.16. 17:00 22-37 éves 0-14 év közötti gyermeke van.Alle/Aréna/Westend vagy egyéb pláza a kedvence

6 csop.:05.16. 19:00 38-55 évesek 15 év feletti gyermeke van.Aréna/Westend vagy egyéb pláza a kedvence


Van akinek küldtem már ezt a kutatást,de most ki is van egészítve a kvóta szempont.

Köszönöm:Kovács Nóra"

2017. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosítok. email címet, amikRŐL küldözgetnek.
2017. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kamu, csalók
2017. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!