Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek ilyen ajánlatba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ilyen ajánlatba?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki tudja, hogy bejön nekem, és azt mondta, hogy én is neki, ha nem lenne barátnője, nem ellenkezne ellenem. Megcsalni nem akarja a barátnőjét, és soha nem is kérnék ilyet senkitől, de felajánlotta, hogy esetleg hármasról lehetne szó, a barátnője is benne lenne.


Akinek volt már ilyen tapasztalata, tudna mesélni esetleg?

Még nem döntöttem el a dolgot, de nem tudom, mire számíthatnék, ha igent mondanék. Igazából annyi csak a problémám, hogy bennem semmilyen szinten biszex hajlam...


2016. dec. 22. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Jó vkinek,de jó vkinek.
2016. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel erzelmeket taplalsz iranta, igy nem jo otlet. Amugy nagy kaland lenne, de igy csak osszetorod a szived
2016. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mennyire akarod a pasit merr ha nagyon kívanod fogad el az ajánlatát !!
2016. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: Honnan vetted, hogy érzelmeket táplálok iránta? Ez nem így van.
2016. dec. 22. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1; érzelmeid vannak, viszont

2; biszex hajlamos semmi


Ez így rossz párosítás. Egyrészt utána is fogsz rá vágyni s ha jó vele a szex egyre inkább + mindenben összehasonlítod magad a barátnőjével.

Ráadásul ha hármasokban mindenki mindenkivel szokott. És így neked is kellene a lánnyal. Amit esetleg az ő részéről még kényszerűen el fogsz viselni, de te úgy nem fogod tudni viszonzoni feltehetőleg, hogy neki jó legyen... Így aztán feltehetőleg a férfin kívül, aki mindkettőtöket maximálisan kiélvez, nem nagyon lesz kielégült a szobában 😐

2016. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor az 1es pont levonva.

Én is valamiért úgy gondoltam, hogy vannak érzelmek is a részedről.


Így marad az, hogy vajon neked negéri-e megkóstolnod egy lány punciját, s a kedvében járni, meg a magadét felajánlani nyalásra, cserébe hogy a vágyott pasi jól megfarkaljon, vagy esetleg a farkától megízleld a másik punci ízét? 😎

2016. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, ugyanez a felállás, belementünk, nagyon jó volt!
2016. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg kene ertetni a pasival hogy tok mindegy ,a baratnoje szeme lattara dug meg vagy kettesben.igy is ugy is megcsalas.ha benne van lelekben mar meg is csalta.
2016. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Micsoda kapcsolat lehet az..
2016. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!