Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnhetnék maffiózónak?

Hogyan tűnhetnék maffiózónak?

Figyelt kérdés

A kérdésem komoly, és szeretnék normális válaszokat kapni. Először is, hogy miért akarok maffiózónak tűnni? Nos, szeretném, ha bemegyek egy boltba, bármilyen helyre, akkor az emberek tartsanak tőlem, tiszteljenek engem. Röviden és tömören ennyi lenne a célom. Néztem nagyon sok maffiózós filmeket, sorozatokat. Amik lejöttek, hogy mindig jól öltözöttek, a jobb kisujjukon arany pecsétgyűrű van. Ezt igyekszem is követni, bőrcipő, farmer, ing, zakó van általában rajtam, pecsétgyűrű is megvan, vettem egy elegáns karórát is. Igyekszem mindig kihúzva járni, néha talán már túl pökhendi is vagyok. Elkezdtem finoman edzeni is, hogy jobb legyen a kiállásom is. De néha úgy érzem, hogy nem mindig érem el a kívánt hatást, mert vannak helyzetek, amikor nem kapom meg a kellő tiszteletet az emberektől, akikkel dolgom van, pedig én mindig a lehető legnagyobb tisztelettel fordulok mindenkihez, persze ha azt látom, hogy az elejétől kezdve nem úgy beszél velem, ahogy azt elvárom, akkor én is stílust váltok.

Szerintetek ezeken felül mire lenne még szükségem, hogy az emberekből félelmet váltsak ki, mikor először meglátnak engem?


2017. febr. 21. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz, hogy féljenek tőled simán elég, ha közönséges baltásgyilkosnak látszol, ehhez elég összesen egy balta és a másik kezedbe egy levágott emberi végtag vérrel és kilógó inakkal. Olcsóbb is mint egy Gucci öltöny meg a márkás bőr cipő, plusz sokk hamarabb börtönbe kerülhetsz, mert jól öltözötten könnyen üzletembernek is nézhetnek ami a Te szempontból nem feltétlenül szerencsés! Esetleg ajánlom még a rendőrségi karperecet, vagy nagy vasgolyót is láncolhatsz a lábadhoz, akkor tuti megijednek majd tőled még a rendőrbácsik is.
2017. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok kötekedni, de te elég szánalmas vagy.
2017. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Kopasz fej,acélbetétes bakancs,ideges arc,fekete ruhák...stb.
2017. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Józsi hívd a 104-et megint megszökött egy bolond a diliházból:)

Ez inkább egy jó dzsigolós öltözködés mint egy menő emberé..

2017. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj karcos hangon, és mindig a családról beszélj. Aztán lőjenek szitává egy ellenőrzőkapunál a rivális családok. #doncorleone
2017. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos. Látszódjon rajtad,hogy tele vagy pénzzel. Csinálj úgy,mintha lennének embereid,pl.tegyél arra utalást,hogy a fiúk kint várnak a kocsiban,vagy valami ilyesmi. Telefonálj,beszélj olyanokról,hogy :találkozzunk nálam a bárban hatkor és megbeszéljük a részleteket...mondd,hogy tiszteletből kaptál egy jegyet egy boxmecsre.valami ilyesmi😀😀csak a megjelenésedből,úgy lehet ha pl van valami nagyon menő kocsid,sofőr aki nyitja neked az autot.Beszélj nyelveket,tegyél célzást,hogy üzleti ügyed van rómában,mindjárt indul a géped😂😂hirtelen ennyijutott eszembe.ja és a maffiavezér meg a verőlegény izompityu közt ég és föld a különbség.és mindig legyél bőkezű. Ne sajnáld a jattot sehol. Ha nem állsz jól anyagilag akkor hiába akarsz te maffiának tűnni nem fog menni. Egyik maffia tag se csoves
2017. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok egyébként az első is jól mondta
2017. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már... Kezdjük ott , hogy a hiedelemmel ellentétben itt nem létező fogalom , hogy maffia , akár hiszed akár nem, maximum bűnszervezet... A lepukkant uzsorások és hasonló kaliberű emberek nevezik magukat maffiózónak ,de közük sincs hozzá... Az igazi maffiózóknak kizárólag sziciliainak kell lenni ,nem sérthet meg erkölcsi normákat( tudom furcsán hangzik ) , nem viselkedhet trágárul, és ezekre meg is kell esküdnie amellett , hogy soha nem fog köpni...Amúgy meg egy maffiózót nem tudnál megkülönböztetni egy normális embertől.. És a tisztelet az más mint a megfélemlítés..Az életben nem úgy megy mint a keresztapában , így csak stricis kinézetet fogsz magadnak kölcsönözni , semmi mást :D Amúgy olasz vagyok :D
2017. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de én okos vagyok.
2017. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd én egy kicsi, kövér asszonyság vagyok. Nem lehet rám azt mondani, hogy félelmetes lennék, de tőlem mégis tartanak egyes emberek. A férjem egy normál testalkatu férfi, aki jóval izmosabb, mint én. Mégsem tart tőle a kutya sem. Egyszerűen ez nem kívülről jön. Nem ártottam én a kutyának sem, de van egy olyan kisugárzásom, hogy velem jobb nem szórakozni. A férjemnek nincs. Valószinüleg neked sincs. És ezen nem segít semmilyen pecsétgyűrű, vagy öltöny sem.
2017. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!