Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tűnhetnék olyannak,...

Hogyan tűnhetnék olyannak, amilyen valójában vagyok?

Figyelt kérdés

Nyitott lány vagyok, szeretek beszélgetni, barátkozni, bulizni, társaságban érzem magam a legjobban, imádok nevetni, egyedül unatkozom.


De ezt csak azok tudják rólam, akik ismernek, azok pedig a barátaim és a családom.

Nem egy embertől megkaptam már, hogy visszahúzódónak gondol, és ez a sokadik után már rosszul esett...


Ha pl suliban (fősulira járok) nincs ott senki, akit ismernék, akkor tény, hogy nem sűrűn szólítok meg idegeneket, de ennek az az oka, hogy sokan nem vevők rám, válaszolnak ha kérdezek valamit és elfordulnak, akkor meg már inkább a telefonomat nyomkodom...


Szeretném, ha tudnák rólam, hogy nyitott és beszédes vagyok. Merjek beszélgetést kezdeményezni akkor is, ha sok embernek csak teher egy idegennel beszélni? (Az a baj, hogy sokszor nem jut eszembe egy témánál több, amit felhozhatnék).

Azt hiszem, párkeresésben is akadályoz ez a "külsőm", mert az olyan fiúk, akik nekem tetszenek, nem akarnak olyan lánnyal ismerkedni, aki csendes és visszahúzódó.


Egyébként hogy néz ki egy közvetlen, nyitott ember?


2015. nov. 20. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha nem olyan vagy amilyennek gondolod magad? Ránézésre nem feltétlenül szokták eltalálni ki milyen. Fejben változz, ne külsőre.
2015. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egyszerű : add önmagad és kész :D ne akarj megfelelni másoknak :) ennyi az egész :D
2015. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!