Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnhetnék maffiózónak?

Hogyan tűnhetnék maffiózónak?

Figyelt kérdés

A kérdésem komoly, és szeretnék normális válaszokat kapni. Először is, hogy miért akarok maffiózónak tűnni? Nos, szeretném, ha bemegyek egy boltba, bármilyen helyre, akkor az emberek tartsanak tőlem, tiszteljenek engem. Röviden és tömören ennyi lenne a célom. Néztem nagyon sok maffiózós filmeket, sorozatokat. Amik lejöttek, hogy mindig jól öltözöttek, a jobb kisujjukon arany pecsétgyűrű van. Ezt igyekszem is követni, bőrcipő, farmer, ing, zakó van általában rajtam, pecsétgyűrű is megvan, vettem egy elegáns karórát is. Igyekszem mindig kihúzva járni, néha talán már túl pökhendi is vagyok. Elkezdtem finoman edzeni is, hogy jobb legyen a kiállásom is. De néha úgy érzem, hogy nem mindig érem el a kívánt hatást, mert vannak helyzetek, amikor nem kapom meg a kellő tiszteletet az emberektől, akikkel dolgom van, pedig én mindig a lehető legnagyobb tisztelettel fordulok mindenkihez, persze ha azt látom, hogy az elejétől kezdve nem úgy beszél velem, ahogy azt elvárom, akkor én is stílust váltok.

Szerintetek ezeken felül mire lenne még szükségem, hogy az emberekből félelmet váltsak ki, mikor először meglátnak engem?


2017. febr. 21. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2017. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hordj kalapot és mindig rágcsálj fogpiszkálót.
2017. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ne haragudj, de sajnos ebben a dologban szerint tévedsz, ugyanis Magyarországon elég kiterjedt és szervezett bűnözői hálózat működik. Egyrészről ilyenek a politikusaink, akik szemrebbenés nélkül lopnak, csalnak, hazudnak és a végén mindezt ráfogják a nyuszira. Aztán ott van a lakásmaffia ami talán a legszervezettebb bűnszervezet kis országunkban, az ingatlanosok, a végrehajtók és a közös képviselők mind egy követ fújnak annak érdekében, hogy olcsón szerezhessenek meg lakásokat. Szóval amit nem ismersz, arról inkább ne nyilatkozz ennyire magabiztosan, hanem inkább kérdezz meg másokat, hogy másoknak ebben a témában milyen tapasztalatai vannak. Senkinek nem kívánom, hogy dolguk legyen ezekkel a bűnözőkkel, mert ahhoz nagyon sok pénzt kell, hogy leszálljanak valakiről.
2017. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Előttem válaszoló :) Én vagyok a 8-as , én magáról a megnevezésről beszéltem és arról , hogy kint ennek mi is a valódi mivoltja :D (amúgy a maffia sziciliai szó, annyit jelent , hogy szép/bátor/erős) Természetesen egy szóval sem mondtam , hogy nincs , tudom , hogy van de a maffia teljesen más tészta... Az is egy bűnszervezet, de az kifejezetten Olaszországban van :) Kérlek legközelebb figyelmesen olvass a sorok közt , ne lopjuk egymás idejét magyarázkodással :)
2017. febr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!