Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért halogatom a felmondást?...

Miért halogatom a felmondást? Valakinél hasonló?

Figyelt kérdés
Szeretnék felmondani egy ideje. Azonban valami gát van bennem és mikor ott lenne az alkalom nem tudok megszólalni ez ügyben. Ezért folyton halogatom a felmondást. 4-en dolgozunk egy szobában akikkel jóban vagyunk. A főnök semmit nem tud nagyon rólunk csak intézi a dolgait. Felmondani elvileg nála kell de gondoltam előtte bejelentem a többieknek, hogy felmondok. Azonban nem tudom hogy közöljem. Hogy most mondom hogy figyelem mindenki, felmondok. Tudom hogy ezt kéne. És tudom, hogy gyáva vagyok azonban ezt szeretném legyőzni. Valaki volt már hasonló helyzetben hogy halogatta a felmondást? Hogy közölte a többiekkel?
2017. febr. 22. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először a főnökkel beszélj, majd ha felmondtál, akkor simán közöld a többiekkel, hogy felmondtál.
2017. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add le írásban a főnöknek először meg mondd el neki, hogy mi van, utána jelentsd be a kollégáknak.
2017. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem kell parázni, általában megértik, ha valakinek elég volt. Én először a kollégákkal közöltem, hogy fel fogok mondani belátható időn belül. Persze próbáltak maradásra bírni, de akkor már nem tudtak meggyőzni. Pár napra rá felhívtam a főnököm, hogy fel szeretnék mondani, tájékoztasson a lehetőségekről. Segített mindenben, nem volt undok vagy hasonló. Be kellett mennem hozzá aláírni a papírokat, megcsinált szükséges dokumentumot. Végül közös megegyezéssel tudtam "szabadulni". :)
2017. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!