Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a lány miért ilyen durva...

Ez a lány miért ilyen durva mindekivel?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy van egy lány az osztályunkban, aki szinte folyamatosan rosszkedvű, csúnyán nézz mindenkire, jó van amikor van jó kedve és nevet, de nagyon ritka.. problémája nincs senkinek vele az osztályba, csak furcsáljuk, hogy miért ilyen.. van mikor sokkal rosszabb és ha csak kérdezz tőle valaki valamit, lekezelően válaszol vissza.. most ő neki ilyen a személyisege vagy valami baja van magával?

2017. febr. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál vele esetleg barátkozni?Lehet hogy csak annyi,hogy nehezen nyit mások felé.Vagy egyszerűen pofátlan,és békén kell hagyni.A mi sulinkban is van ilyen,csak ő nagyon csendes,és lámpalázas is (a családja miatt van).
2017. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy családi gondjai vannak, itt nem fogja senki neked megmondani, mi baja.
2017. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele, nem vagyunk rosszban, barátok nem vagyunk, de az a helyzet vele és sokszor van igy, hogy kérdezz egyszerűen valaki valamit és olyan durván válaszól vissza, mintha nem is tudom mit kérdeztünk volna..
2017. febr. 22. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyu gondolom kb. 13 éves vagy és nem érted még. Ha otthon vannak problémák, azt nem noname emebreknek fogja elmondani, sőt leginkább senkinek. Az indokolatlanul aggresszív gyerek jó eséllyel lelki sérült enyhén (minimum), emrt ezt a mintát látja otthon.
2017. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem 13 vagyok hanem 17 ;). Megertem abszolut, csak erdekel, hogy miert viselkedik igy. En szivesen baratkoznak vele, probaltam is, de rajottem, hogy o egyszeruen ilyen es kesz. Ha ker valamit, segitek neki, de nem szeretnek "ajtostol berontani a hazba", mivel o egy ilyen ember es lehet nem szereti ha jopofiznak neki.
2017. febr. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!