Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A (fehér) nők szoktak elkövetn...

A (fehér) nők szoktak elkövetni bűncselekményeket? És ha igen milyet?

Figyelt kérdés

Úgy értem... - és most nem rasszista megközelítésből - de az ilyen nőkről elképzelni sem tudom, hogy milyen jogsértést követhetnének el: [link]

[link]

Ugye a férfiak körében a leggyakoribb bűntettek a gyilkosság, lopás, nemi erőszak az "okosabbak" körében pedig a hűtlen kezelés és az "adóoptimalizálás" az elterjedt. De egy szűziesnek kinéző nő mégis milyen rosszat tudna elkövetni? Vagy én vagyok ennyire naiv? Példát is mondhattok rá. Ja és természetesen nem az ilyen politikus kaliberű Kunhalmira vagy Hillary Clintonra gondolok, hanem a szolidnak tűnő tanult dekoratív nőkre.



2017. febr. 23. 11:37
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Szoktak, igen. Akármilyet. Nyilván kevesebb erőszakos tettet, mint mondjuk a férfiak (a férfiakra alapvetően jellemzőek az erőszakos, agresszív bűncselekmények, ez nem is kérdés), de aljasságban a fehér nők nem sokban különböznek a fehér férfiaktól pl. A fehér férfiak meg köztudottan a legbűnözőbb embercsoport európában meg az usában is :D


Te vagy ennyire naiv. Azért, mert valaki szép, meg fehér, ugyanolyan f-szkalap lehet, mint bárki más.

2017. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"A fehér férfiak meg köztudottan a legbűnözőbb embercsoport európában meg az usában is :D"


Tájékozatlan vagy, ostobaságokat állítasz tényként, és a helyesírásod is vacak.

2017. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 schamuelson ***** válasza:
100%

Pár apró kiigazítás a kérdésben írtakhoz:

A férfiak körében (értsd európai országok) a leggyakoribb bűncselekmények a vagyon elleniek - lopás, csalás, sikkasztás, rablás és társaik. Ezt követi a testi sértés illetve a közlekedési bűncselekmények. (Mivel friss adatokhoz nincs hozzáférésem, így a droggal kapcsolatos esetek számát nem tudom hova besorolni, de az emelkedő tendencia miatt szintén az élmezőnyben lehet.) Míg az ismertté vált vagyon elleni cselekmények előfordulása Magyarországon évente százezres nagyságrend, addig az emberölések száma ennek ezred része.

A nők kriminalitása jóval alacsonyabb ugyanazokon a korosztályokon belül. Ez részben a szocializációjuknak, részben az eltérő hormon háztartásuknak köszönhető (kevesebb tesztoszteron). De például hasonlóan alacsony az aránya az első bűncselekményt elkövetők között a 40 év feletti férfiaknak is.

Az eredeti kérdéshez: a női elkövetőknél gyakoribb az erős érzelmi indíttatás, főként a személy elleni bűncselekményeknél. A női elkövetőkön belül valamelyest más a bűncselekményenkénti megoszlás, nem vezet ezerszeresen náluk a vagyon elleni cselekmények aránya. De a bűncselekmény"fajták" közül náluk is a vagyon elleni és személy elleni cselekmények vezetnek gyakoriságban.

2017. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Provokálni akart és egy kis nőgyűlöletet uszítani, nemhiába tette fel így a kérdést.

A válaszánál már kibukik a lóláb...

2017. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ajj nem uszítani, szítani
2017. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!