Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik rajtam kívül olyan...

Létezik rajtam kívül olyan ember aki nem szereti az autókat?

Figyelt kérdés
Legszívesebben hintóval járnék, de nincsenek lovaim sem, így biciklivel és villamossal járok és ezeket szeretem!
2017. febr. 23. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hintóval?


Mondjuk én személy szerint busszal járok, és teljesen megfelel. Amúgy is luxus fenntartani autót szerintem, főleg hogy gondol egyet e főnök és kirúgja az alkalmazottat, és engem sem érdekelnek annyira az autók. Ja és mi van ha ellopják?


Szóval szerintem nekem nem is lesz autóm, szerintem felesleges és viszi a pénzt. ilyen adó, olyan adó, 400 Ft a benzin, stb. Járok busszal, teljesen megfelel. Autózzon akinek sok pénze van.

2017. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is teljesen megfelelő a busz, nem is akarok vezetni. Egyáltalán nem érdekelnek az autók, a típusaikat se nagyon ismerem fel szinte egyáltalán. :D Csak a pénzt vinné amúgyis, én meg rossz vezető lennék. De a hintó, és a bicikli is szimpatikus, sőt még a séta is. 24F
2017. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy nem szeretem, de férfitársaimhoz képest, engem rohadtul hidegen hagy melyik autó milyen :D
2017. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem műszaki végzettségem van, de jobban érdekelnek pl. mobiltelefonok vagy a számítógépek, stb.


Busz teljesen megfelel, és nincs porrá adóztatva, szerintem autókázás simán luxus magyarországon jelenleg.

2017. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol lakik az ember. Vannak olyan nagyvárosok, ahol sokkal jobb, egyszerűbb tömegközlekedést használni, mint a dugókban vánszorogni. Mondjuk egy nagyobb bevásárláshoz akkor is kéne.

Villamos nálunk nincs. Busz változó. Vannak olyan részei a városnak, ahol jó. És van, ahol ritkán jár és nem is túl logikusan.

Dugók nem nagyon vannak, szóval itt az autó a legjobb.

Kerékpárút, sáv nincs, így biciklivel veszélyes. Ráadásul a legtöbb kerékpáros semmilyen alapvető szabályt nem tart be, szóval nem is a kedvenceim. Csak pár pl. az elmúlt hétről:

- este, sötétben, fekete ruhában, fényvisszaverő és világítás nélküli biciklis az úton, nem is a szélén

- balra kanyarodás váratlanul, mindenféle karjelzés nélkül átvágva az autósok előtt

- a sáv bal oldalán haladás, csak úgy, nem azért mert kanyarodni készül

- fülhallgató, kapucni, hogy véletlenül se legyen tisztában azzal, hogy mi történik körülötte

2017. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én gyalog, biciklivel és motorral szeretek közlekedni, bár nincs gondom az autóval sem, csak arra még nincs jogsim, nagyon unalmasnak tartom. A párom szintén, de ide muszáj az autó. Olyan, mint a fűnyíró, kell, hasznos, de nem élvezzük.

A párom képes volt télen töksötétben és fagyban motorral járni munkába autózás helyett, mert még ekkor is élvezetesebbnek tartotta a motorozást... Pedig akkor már annyira nem az.

2017. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Én sem szeretem őket, sosem érdekeltek, nincs jogsim és nem is akarok. Egyszerűen nem értékelem annyira az autót, hogy elcsesszek egy csomó pénzt a jogsira, aztán a kocsi megvételére és fenntartására. Tömegközlekedem és biciklizek, nekem ez tökéletesen megfelel.
2017. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!