Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Milyen az igazi...

Lányok! Milyen az igazi férfi? Kort is légszi.

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 15:25
 1/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
63%
Több fiú fogja nézni, mint lány. Ez egy gyakori kérdés :D
2017. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Az igazi férfi?- Hát nem a mai 30kilos páva gyerekek de majd kinövik talán.

- egy igazi férfi nem papucs itt is annyit látom pl" a barátnőm irkál az exével mitcsináljak?" Vagy a barátnőm más fiúkkal beszélget" egy igazi férfi mellet nem vagyok kiváncsi másra, férfinak születni kell valaki vagy papucs vagy nem.

Én mindig is lenéztem ezeket a férfiakat nem tudnék ilyennel lenni.

Sajnos van a ló másik oldala oda tartozik a férjem is el nem vinne magától sehova soha nem hozna se egy csokit semmit egyszer rá kérdeztem miért van ez mert ugye a nőnek ez jól esik erre az volt a válasza hogy fél hogy nyálasnak fogom nézni. Szóval kis apróságokat ilyen kis "gondoltam rád" valami azok úgy jolesnének de nem kell tulzásba esni hogy ilyen virág olyan szivecskés plüss mert az tényleg a nyál kategoria.

Egy személyes hü*lyeségem nem tudnám elviselni ha a férjemet látnám takarítani.

23/n

2017. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Ritka, mint a dino a mai világban xD


Párom azér kötött belém online játékon, mert véletlen 2 tagadást írtam egyik angol mondatomba...

De volt, hogy írtam délbe neki, alszok 2 órát és leszek. Nah bealudtam és én voltam a sz@r.

Csakhogy, ha én nem érem el volt, hogy 0 alvással reggel az ajtójában álltam. Neki ott volt az egész délutánja. 4utcával lakik odébb.-.-


Néha jól esne ha megemelné a seggét ilyen esetben s nem szép üzeneteket hagyna.


Kifagyok... Meguntam.

Ha a szívem lelkem kiteszem az megszokott, de ha merek aludni az már a világ háboru. S lazán fel tud jönni.

S ha egyszer netán halott lennék vagy baj van, akkor is így reagálna?


Nekem is járhatna valaki alapvető dolgokban a kedvembe. Nem is tudom mikor volt olyan, hogy úgy jött volna át "nesze itt egy csoki,gumicukor" én még a drótnak s a gipsznek is örülök vagy sima fekete golyóstoll rajzaimhoz.

De idefele megveszi magának az ilyen olyan energia italt ~•~


Nagyon hozzá szokott a kapcsolatunkhoz s már az ilyenek elmaradnak, mint anno 4-5éve.

23-n

2017. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más.

Ízlés kérdése.

Nekem ezek voltak a kritériumaim belsőleg:


-szeresse a játékokat (xbox, pc)

-kirándulós legyen (majdnem)

-hasonlóan elborult humor

-ne legyen gyűlölködő és durván előítéletes

-ne nézzen cselédnek, ha sok a munkám

-empátia


És elhiheted ezt pár barátnőm egyáltalán nem tartja férfiasnak...nekem viszont a főnyeremény.

2017. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, 30/N
2017. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Bátor, találékony, jó humorú (még jobb, ha fekete humora is van), kedves.


Kor :D

2017. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne féljen a házimunkától

szerintem nagyon férfias a rend szeretete

ez ad egyfajta tartást is

nagyapám és apám is rendszerető ember volt

el nem tudnám képzelni az életemet egy nagyra nőtt gyerekkel, aki a földre dobálja a cuccait és várja a vacsit, mint anno 10 évesen az anyjától az esti mese előtt...

2017. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19L, nekem:

-határozott

-komoly (de nem komor)

-tudja mit akar az élettől, céltudatos, sikerorientált (mivel én nagyon erősen az vagyok, olyan emberre van szükségem, aki szintén tart valahova az életben)

-őszinte (ez a legfontosabb, nem csak férfiben. Inkább bántson meg, majd megbékélek, de mondja meg az igazat)

-igényes, ad magára

-bátor

-feltalálja magát váratlan helyzetben

-nem papucs

Egy rossz tapasztalatból került bele a listába még az, hogy fogadja el, hogy van életem nélküle, és ne sértődjön meg, ha nem akarom magammal vinni valahova, és ne féltékenykedjen a barátaimra.

2017. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A szentségit ! :D


Ezek szerint én igazi férfi vagyok, még sem becsül meg a barátnőm.


21/F

2017. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!